Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet valaki úgy nagyon...

Lehet valaki úgy nagyon okos,hogy az EQ-ja is nagy és nem "érzelmetlen".?

Figyelt kérdés
Többször is láttam a neten,hogy egy ember agya minnél nagyobb,a szíve annál kisebb,szóval egy ember minnél okosabb,annál kisebb az EQ-ja,"érzelmetlenebb".

2020. júl. 6. 16:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Igen,de csak nagyon ritkán
Nem
Talán
30 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Kerdes, mi alapjan iteljuk meg az okossagot, csak a gondolatai alapjan, vagy a cselekedetek alapjan?

Pl tegyuk fel, vagy egy hot alkalmatlan alkalmazottad, aki inkabb kart csinal, mint hasznot, es te ezt TUDOD, latod, erzekeled, de nem rugod ki, mert amugy egy negy gyerekes csaladapa aki egyedul tartja el a csaladot.

Szoval vagy te, aki amugy egy sikeres ceget vezet, tehat nem vagy nyilvan hulye, de van egy ember aki visszahuz, nelkule meg jobb lenne. Most akkor okos vagy vagy sem? :D

2020. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
EZ butaság, ha valaki intelligens könnyebben látja meg mások helyzetét, esélyesebb, hogy több szempontból látja a történéseket, és a tudatosságra is fogékonyabb lsz, hamarabb feltűnik neki, hogy ha gondolkodik valamin esetleg máshogy fogja látni....az, hogy valaki tud józanon mérlegelni nem jelenti azt, hogy robot.
2020. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Akinek nagyon nagy az EQ-ja az szerintem nem képes logikusan gondolkodni, hanem ott is alárendeli magát mások érzéseinek, ahol egyáltalán nem praktikus
2020. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Igen, lehet magas az EQ-ja is, se tapasztalataim szerint ez nagyon ritka.
2020. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

"[...] egy ember agya minnél nagyobb,a szíve annál kisebb,szóval egy ember minnél okosabb,annál kisebb az EQ-ja,"érzelmetlenebb"."

Szerintem ezt azok szeretik hinni, akik saját magukat hülyének tartják, neadjisten azok is. A környezetemen tapasztaltam.

2020. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja amúgy a jóindulatúság meg az érzelmi intelligencia két külön dolog, nem értem, miért a "kicsi/nagy szív" kifejezést használjuk.
2020. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!