Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek,hogy jobban szeress...

Mit tegyek,hogy jobban szeressenek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,hogy nem tudom kimutatni a szeretetem.A megfelelési kényszer és a folyamatos segítőkészség nem segített.Nem kerültem közelebb azokhoz akiket szeretek.Mit tehetek,hogy ők is szeressenek engem?

2020. júl. 8. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Semmit. Ilyenkor lépj tovább. Megfelelési kényszernek semmi köze a szeretet adáshoz. Majd találsz olyanokat akik szeretni fognak önmagadért.
2020. júl. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kései Sirató ***** válasza:

Azért annyit lehet tenni, hogy jelzed a szimpátiád, meg hogy számíthatnak rád, meg azt is lehet, hogy elismered valamilyen képességüket, vagy megdicsérsz rajtuk valamit, de ha nem viszonozzák, akkor nem kell erőltetni.


A családtagjaid nem szeretnek, vagy a potenciális barátok?

2020. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán 😕
2020. júl. 8. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
önismeret: addig nem tudsz másokat sem szeretni, sőt elvárod, hogy szeressenek, mindaddig amig magad nem tudod elfogadni, szeretni...
2020. júl. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a kifejezést, hogy valaki szeretetreméltó? No, elemezd/értelmezd a szót; valaki méltó a szeretetre. Miért is méltó? Mert szerethető tulajdonságok viselője. Jó ember.
2020. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt 1 veboldalról írtam le és le írom az oldal nevét is:

Aki megfelelési kényszerrel küzd, annak számára nagyon fontos, hogy a környezetétől folyamatosan kapjon pozitív visszajelzéseket. Ugyanakkor meg kell értenie, hogy időnként szüksége van lazításra, hogy nem kell mindig minden helyzetben 120 százalékot kihoznia magából. Érdemes tehát a kikapcsolódás, feltöltődés, ellazulás, akár egyfajta relaxációs technika elsajátítása irányába terelni. Mindezt óvatosan, hogy semmiképp ne elvárásnak élje meg, hiszen ez újabb megfelelési görcsöt válthat ki.


Tökéletesnek kell lennem – megfelelési kényszer a ...

magyarnemzet.hu › archivum › csaladhalo › tokeletesn...

2014. nov. 30. - Pontosan mit nevezünk megfelelési kényszernek? ... hogy engem szeressen mindenki, fogadjon el mindenki, lássa meg mindenki, mennyire jó ...

2020. júl. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeresd magadat jobban.

A másik dolog, hogy ne várd el mindenkitől, hogy szeressen.

Ne érdekeljenek ennyire mások, legyen tartásod és önbizalmad.

Lehet, hogy vannak bizonyos emberek az életedben akik szeretnek csak máshogy mutatják ki.

Az lehetetlen, hogy minden emberből ezt az ellenszenves kisugárzást érezd.

2020. júl. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!