Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akit minden zavar az idegbeteg?

Akit minden zavar az idegbeteg?

Figyelt kérdés
Ha valakit szinte minden zavar, nagyon alacsony az ingerküszöbe az tulajdonképpen idegbeteg?

2020. júl. 8. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem kizárt az se, de inkább frusztrált, és van benne egy csomó felgyűlt érzelem. Dühös, lehet évekkel ezelőtti dolog miatt, benne maradtak az átélt traumái, és minden apróságra együttes erővel törnek fel.


Sok ilyen érzelmi gombja is lehet valakinek.

2020. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Igen mindenféleképpen le kell kötnie magát valamivel vagy súlyosabb esetekben gyógyszert kell szednie
2020. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is frusztrált,sok baj érhette,ingerült,depressziós.Anyut is sok minden idegesíti,apró,jelentéktelen,minden napos dolgok is.Olyankor nem lehet megnyugtatni.Magától hagyja abba,de sokszor magát hergeli fel apróságokon.
2020. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Kb. Sajnos én is élek ilyennel, borzasztó.
2020. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem frusztrált, nem depressziós.
2020. júl. 8. 10:14
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Hát szerintem hülye szó rá, hogy depressziós. A frusztrált tényleg jobb
2020. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az autistákat is sok apróság szokta zavarni. Főleg az erős ingerek, zaj, fény
2020. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
A korábbi dühünket fel kell valahogy dolgozni, ha nem sikerült, hát gyűlik. Nem idegbetegség, hanem rossz minta az érzelmek kezelésére. Ez egyébként elég általános mert nyilván az adobevallás mellett pl ezt se tanuljuk sehol, pedig ez se lenne kevésbé hasznos.
2020. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Igen, akinek ennyire alacsony az ingerküszöbe, annak nagyon gyenge az idegrendszere. Viszont ez nem betegség és semmire se kifogás, hiszen fejleszthető.
2020. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Vannak tudatmódosító szerek, amik nagyon felerősítik az ingerküszöböt. És a mindennapos életben is megtalálhatóak, észrevettem magamon.
2020. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!