Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy érjem el hogy több...

Hogy érjem el hogy több önbizalmam legyen és elfogadjam magam?

Figyelt kérdés

Igazából nem sírok meg hisztizek magam miatt hogy úristen hogy nézek ki, főleg nem másoknak, bár néha említésre kerül amit meg is bánok mert jönnek az ilyen " te hülye vagy?" meg "pedig gyönyörű vagy" dolgokkal amik aranyosak de nem arra van szükségem hogy ők ezt mondják hanem hogy én ezt gondoljam es nem is feltétlen csak a külsőről van szó!

Már eljutottam arra a pontra hogy az álmaim arról szólnak hogy egy senki vagyok és lúzer, kiutálnak, a kisebb hibáim hatalmasok, kifejezetten ronda vagyok stb stb minden egyes reggel rossz hangulattal kelek fel..


2020. júl. 8. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ez leginkább a te fejedben létezik, a legtöbb embert pont nem érdekli hogy nézel ki. Azt olvastam régebben, hogy ezt vagy magadnak tudod megoldani vagy egy erősebb karakter hiteti majd el veled az ellenkezőjét. (szőke herceg).
2020. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha több önbizalmat akarsz és elfogadni önmagad akkor tenned kell érte. Amik a hibáid (magad szerint), javíts ki. Ha kövérnek érzed magad, kezdj el edzeni. Ha a tulajdonságaiddal van baj, változtass rajtuk és így tovább. Csináld úgy, ahogy neked a legjobb és hidd el az is segíteni fog az önbizalmadon, ha valaki random azt mondja majd, hogy "De jól nézel ki!" vagy valami kedvesebb bók.
2020. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!