Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vonzom be, hogy ok...

Csak én vonzom be, hogy ok nélkül belém kötnek, kritizálnak?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a kérdést ezotériába kellett volna raknom, de úgy gondolom ide is illik.


Rólam annyit, hogy introvertált, érzékeny, de mégis kedves,ELFOGADÓ és segítőkésznek tartom magamat, aki a saját dolgával foglalkozik.


Mégis azt veszem észre a környezetemben, hogy valamiért késztetést éreznek az emberek, hogy belém kössenek, rossz megjegyzést tegyenek ok nélkül, mintha ez nekik jól esne, hogy megbántanak valakit és megkönnyebbülnének.


Velem is gond van, mert nem kellene felvennem, de mivel én igyekszem senkit sem megbántani, ezért engem rosszul érint ha megbántanak és képes vagyok napokat ezen agyalni és szomorkodni. Nyilván nem szeretnék napokig magam alatt lenni de mégis ez lesz a vége mert nem tudok ellene tenni, ha rosszul esik akkor rosszul esik.


Volt, hogy egy ismerősöm ismerőse mondott rólam/feltételezett rólam valamit és őt sosem láttam, nem ismer.


Létezik, hogy bevonzom ezeket vagy tényleg ennyire sok kötekedős, rosszindulatú ember van?

Miért fáj valakinek mondjuk jót feltételezni és miért kell állandóan rosszat?

Egyedül vagyok ezzel vagy más is így érzi?

Csak tájékozódom, mert ha csak én érzek így, akkor valószínű, hogy velem van a baj. Viszont a környezetemben sok ember észrevette már, hogy tényleg nem csinálok semmit, nem ártok senkinek és engem mégis bántanak.



2020. júl. 8. 14:12
A kérdező szavazást indított:
Ilyenek az emberek, sok a rosszindulat, fogadd el
Veled van a baj, ez természetes és túl érzékeny vagy
Egyéb, leírom
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagy vele egyedül. Velem is mindig ez történik. Egyszer egy asztrológus, aki nem is ismert személyesen, készített rólam egy jellemzést a születési dátumom alapján. Abból kiderült számomra, hogy egyszerűen ezt váltom ki az ewmberekből.
2020. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Kicsit megnyugodtam: D

Én is szeretnék ilyet készíttetni, nem tudtam kihez érdemes fordulni, de megpróbálok keresni valakit, nagyon kíváncsi lennék erre én is! Érdekesnek tartom ezt!

2020. júl. 8. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Minden, ami a világodban van, te vonzottad be. Akár tudatosan vagy tudatalatt. Nehéz elfogadni, de gondolj csak bele, hogy mennyire fontosak a gondolataink és mit hiszünk a világról. Az ember többnyire stresszel és negatívak a nézőpontjai, és ott a nulla akaraterő is, nem véletlen, ha valakinek olyan sanyar sors jutott. Nem kell velem egyet érteni, viszont velem számtalanszor történt olyan dolgok, hogy amire gondoltam az kivetítődött a világomban. Tudatosan figyelek az érzéseimre (is) és rájöttem, hogyha bármit hiszek valakiről, az úgyis igaz lesz. Ugyan ez igaz a tárgyakra vagy szituációkra is. Erről rengeteg lehetne mesélni, de remélem valamennyire felvilágosítottalak. Ha van specifikus kérdésed a Vonzásról, írj.
2020. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Kedves vagy, jó széndékú és érzékeny, a hiénák meg erre támadnak. Ha egy rosszindulatú, támadó suttyó lennél, nem mernének kóstolgatni, de te sem vennéd magadra. Ez pszichológia, nincs benne semmi természetfeletti.
2020. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2020. júl. 8. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez van, én sem értem mi ez, pláne hogy régen mindig kedves, jofej emberekkel hozott össze a sors, most meg bunkókkal, olyanokkal akik ok nélkül bántanak, beszólnak, szemétkednek.. Nem értem mi történt. Biztos, hogy bennem történt valami változás, már sokkal sötétebben látok mindent, mint régen, de nem tudom mi volt előbb, bennem a változás, vagy a külvilágban a változás, mi miatt ilyen lettem..
2020. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy érzem, hogy mindenki bánt engem. Nem tudom, hogy miért. Nem is tettem semmi rosszat.
2021. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!