Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mekkora skizónak kell lenni...

Mekkora skizónak kell lenni ahhoz hogy valaki kamu facebook profil mellett létrehozzon egy még kamubb face profilt és bejelölje önmagát ismerősnek? És magát lájkolja?

Figyelt kérdés

Tehát. Kollegám. Jó ideje van egy kamu face profilja (miért kamu? mert se a saját nevét se a fotóját nem vállalja fel, Pistékének hívják és Lacika néven van fenn, kamu fotóval.... Doktor House fotójával...). de legalább az ismerősei nem kamuk (mint pl én...)


És erre létrehoz még egy kamu profilt, kamu név kamu fotó kamu város stb. És bejelöli önmaga másik kamu profilját mint ismerőst! És posztol az egyik profillal és lájkolja a másikkal saját magát...


Azért ez nem gyengén skizo nem?


2020. júl. 8. 15:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem következik skizofrénia.
2020. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

és akkor mi az hogy valaki önmaga posztjára reagál egy másik (kamu) profillal mintha két külön személy lenne?

Majd mi lesz még? Leáll vitatkozni saját magával?



"Azt álmodtam, hogy két macska voltam és játszottam egymással." (Karinthy)"

2020. júl. 8. 15:52
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A skizofrénia az egészen más.
2020. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Meg eleve az milyen hogy nyit egy profilt kamu névvel és fotóval és bejelöl valós embereket ismerősnek (pl engem is) és üzeni hogy ééénnn vagyok az tudod a kollegád.... de akkor miért nem vállalja a valós név + arcát?
2020. júl. 8. 15:54
 5/22 A kérdező kommentje:
Ha nem skizo akkor az orosz maffia elől menekül?
2020. júl. 8. 15:54
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

"Meg eleve az milyen hogy nyit egy profilt kamu névvel és fotóval és bejelöl valós embereket ismerősnek (pl engem is) és üzeni hogy ééénnn vagyok az tudod a kollegád.... de akkor miért nem vállalja a valós név + arcát?"

Szórakozásnak tartja, önértékelési gondok, stb? Sokféle oka lehet. A skizofrénia viszont teljesen mást jelent.

2020. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"Szórakozásnak tartja, önértékelési gondok, stb?"


Önértékelési gond??? Na mesélj....

2020. júl. 8. 15:59
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ebből az következik, hogy ilyen tipic fogyasztói társadalmas, agymosott ember.

Te meg a tipic ellenpéldája vagy az itteni vergődéseddel. Ugyanannak.

2020. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egy kamu profil kamubb, mint a másik kamu profil?
2020. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan embereket, akik álnéven vannak fbon és egy rajzfilm figura vagy mesehős a profilképük a valóságban pedig komoly emberek és akár vezető pozícióban vannak.
2020. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!