Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire furcsa ha nem színlel...

Mennyire furcsa ha nem színlelem hogy egy senki vagyok és felvállalom nyíltan?

Figyelt kérdés

Pl múlt héten fordítói munkát bíztak rám. Elcsatolt területen születtem, így jól beszélek egy másik nyelvet. Az üzleti partnerei a megbízómnak egy nagyobb világcég beszállítói és valamiért azt hitték hogy én is tulajdonos vagyok a cégben :D Amikor ez felmerült, rögtön elmondtam, hogy én “nobody” vagyok, egy egyszerű végzettség nélküli melós aki beszéli a nyelvet. Utólag mondta a külföldi főnök aszisztense, hogy tisztelik azt aki igazat mond és elkérték a telefonszámomat!

Szerintetek mennyire gáz ez? Párom szerint ha kicsit vetítenék és megjátszanám magamat, már rég egy üzletbe bevettek volna. Szerintetek mi a célravezetőbb?


2020. júl. 8. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyenes út nehezebb, de hosszútávon mindig célravezetőbb.Én ezt javaslom.
2020. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1+ Inkább csalódjanak benned kellemesen, mint alkalmazd azt amit a párod mond, és kiderüljön, hogy közelébe nem vagy annak, mint..


Mindig lentről jó az építkezés, és nem fentről.

2020. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem szeretik a hazudozókat. Sem emberileg, sem szakmailag.
2020. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!