Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fog ez változni valaha? Mi az...

Fog ez változni valaha? Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta ismétlődő dolog ez, egyszerűen nem értem az okát.

Azóta felnőttem, de még most se működik az egész úgy, mint másoknál.

Lehetek akármilyen kedves, közvetlen, barátságos egyszerűen engem nem igazán kedvelnek meg végül az emberek. Legyen szó iskoláról, munkahelyről, bàrmilyen új társaságról, ez elején legtöbbször tök jól indul (bár néha az sem), aztán azt veszem észre, hogy nem kedvelnek igazán vagy semennyire sem. Pedig nem tettem semmit tudtommal.

Évek óta ismétlődő folyamat ez az életemben. Rossz érzés, hogy mások meg lehetnek parasztok is, bunkók vagy akár nagyképűek, mégis kedvelik őket és körbe van nyalva a fenekük. Pl. a munkahelyemen kialakult egy tök jó társaság, ez elején minden jó volt, aztán az utóbbi időben azt látom, hogy engem nem kedvelnek annyira, mint másokat. Beszélgetés közben mintha én nem mondtam volna semmit, alig kapok reakciót, másokra pedig reagálnak. Pedig semmi olyat nem mondok. Tényleg tudok viselkedni is, senkit nem bántok meg vagy ilyesmi. Volt már olyan is, hogy először találkoztam pár emberrel egy adott társaságban barátoknál és még mielőtt beszélgetésbe kezdtünk volna, hogy mégis kicsit megismerjük egymást kaptam egy beszólást, csak egy ilyen odaszúrást, és annyira szarul esett. Nem is ismernek, tök pozitívan és kedvesen mentem oda és mégis ilyenek. Szóval nem tudom. Külsőleg is mindig igyekszem, nem vagyok leprás, se igénytelen. Szerintem a belsőm is oké, persze tudom nem vagyok tökéletes, de hosszú évek óta ez van mégis. Kevés igazi barátom van, meg olyan ismerősöm akik tényleg őszintén kedvelnek. Nem értem miért.



2020. júl. 9. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Túlságosan erőlteted, gondolom érzik rajtad, hogy meg akarsz felelni. Ez engem is zavarna. Lazíts és tegyél másokra magasról.
2020. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom mire gondolsz, találkoztam már én is ilyen emberrel, aki nagyon teper és már már ellenszenves azzal, ahogy beakar vágódni meg erőlködik. Én nem vagyok ilyen, nem szoktam színészkedni meg ezt csinálni. Annyi, hogy nyitottan állok mindig oda, de mintha lenne bennem valami ellenszenves mégis. Pedig biztosan tudom, hogy én vagyok azért ilyen erőlködős. De ha búval b*szottan mennék, akkor meg az lenne baj, hogy nem vagyok nyitott. Szóval nem értem :/
2020. júl. 9. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!