Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az,hogy szinte...

Normális az,hogy szinte minden nőre féltékeny vagyok, aki csak létezik? Férfiakkal vagyok körülvéve mind a családban, mind a munkahelyemen. Ha már képen is meglátok egy nőt, kiráz tőle a hideg.Miért van ez?

Figyelt kérdés
2020. júl. 9. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem normális. Miért? Mert rengeteg energiát von el, szenvedsz, és nem tudsz normálisan élni.
2020. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Azért mert férfiakkal vagy körülvéve. Én is tapasztaltam, hogy néha szükségem van a pozitív női energiákra. Olyankor kimozdulok a barátnőimmel. Keresned kellene barátnőket...nem olyanokat akik kelletik magukat, meg más nőket húznak le, beszélnek ki, hanem olyanokat akik empatikusak, kedvesek, képesek más nőket megdícsérni stb.
2020. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez már orvosi kezelésre szorul-de most komolyan.
2020. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal milyen volt a kapcsolatod?
2020. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem normális, hogy egy komplett nemtől irtózol, szenélyiségtől függetlenül mindenkit elítélsz. Azt már csak te tudod megmondani, megfelelő önismerettel, hogy mitől vagy enniyre traumatizálva és miért érzed ezt ennyire erősen.
2020. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3+ A röhej az az, hogy így is a partnered, ha akar megtud csalni. Ismertem ilyen srácot a hajszálakat kellett rajta szedegetni, és igen ott volt mögötte a 3.Tehát mennél jobban vizslatsz, annál jobban hajtod kifelé. Aki kifelé akar menni úgyis ki fog, ha a fejed tetejére állsz,vagy egy egész nyomozóbrigádot állítasz rá, akkor is.Önmagadnak ártasz, és a vége elmegyógyintézet lesz.
2020. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Szánalmas vagy, már a 2. kommentemet törölteted ki. Miért is?

Tényleg, anyukádra is irigy és féltékeny vagy?

Az önképed nincs rendben, önbizalomhiányban szenvedsz, pszichés eset vagy, nagyon gyerekesen viselkedsz!


Jó lenne, ha nemcsak a gyerekes törölgetés mellett döntenél, hanem végre megszólalnál!

2020. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az, hogy a jó választ - ami először és még egyszer jött (nem én írtam), TÖRÖLTETTED, arra utal, hogy nagy baj van veled - és nem is szándékozol gyógyulni. Akkor hogyan tovább?

Szerintem hagyjuk abba, te pedig gyötrődj a féltékenységtől egész életedben. Csak azon lehet segíteni, aki maga is akar fejlődni, javulni.

2020. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam, tényleg az az oka, hogy nem vagy körülvéve nőkkel, kicsit közelebb érezd magad hozzájuk és rájöjj, hogy ők is emberek, köztük is annyi a jófej és a sggfej, mint minden más alcsoportban. Nekem nagyon jó volt a kapcsolatom anyukámmal, szerintem nem ezen múlik. Viszont nagyon fiúsan szocializálódtam és a munkahelyemen is én vagyok az egyetlen nő... Ez sokat rontott rajtam.


Nekem az jött be, hogy eljártam edzésekre, ahol nagyrészt nők vannak, illetve "lányos" témákban kerestem csoportokat, fórumoztam. Ilyen helyen ismertem meg a mostani két legjobb barátnőmet is. Persze nem lettem tipikus lányos lány, de alapvetően jó a kapcsolatom a nőkkel a fiúsabb érdeklődésem és humorom ellenére.


Szóval hajrá :D

2020. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem normális.
2020. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!