Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Ti hogyan...

Mit csináljak? Ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

Van egy volt osztálytársam, akivel a mai napig szoktunk beszélni, de nem valami tartalmasat (mizu, hogy vagy stb.) Őszintén én vele nem nagyon szeretek beszélgetni, mert nincs olyan nap, hogy ne találna meg valami hülyeséggel (videó, mém stb.) ezzel egy beszélgetést kedveményezni. Vagy van, hogy maximum 2 napig nem írok vissza, mert annyira elegem van a hülyeségeiből, és vegye már észre, hogy ezek engem nem érdekelnek (de nem nagyon akarja a jelet venni..). De egy idő után mindig visszaírok, mert nem akarok bunkónak tűnni, meg nekem lesz a végén lelkiismeretfurdalásom.

A lényeg az, hogy ő eléggé szeret kibeszélni másokat. Pár volt osztálytársunkat szokta nekem kibeszélni, hogy miket írogatnak, hova mennek és hogy rólam miket mondtak (én se tudom, pontosan mi alapján utálnak. Bár mondott dolgokat, hogy miért (ezt most nem szeretném kifejteni, nehogy véletlen ide tévedjen az alanyunk :D) de elég gyerekes érvek, illetve olyan, mintha ezeket eltúlozták volna, hogy legyen miért utálni) nekem a főbb problémám az, hogy ezzel a gyerekkel én megszakítanám a kapcsolatot, viszont lehet hogy haragjában elmondaná nekik, hogy én miket mondtam rólúk (nyílván azokra amiket ő mondott, hogy miket mondtak rólam, és tettem egy két megjegyzést válasznak, de azt persze nem tenné hozzá, hogy ő fecseg el mindent róluk..). Egy volt jó barátom is benne van, aki már sajnos nem olyan, mint régen. (ő is kibeszél már, ezért nem is beszélek vele) és nem akarnám, hogy ezeket elmondja nekik. De sajnos biztos vagyok benne, hogy ezek után szót ejtene rólam.

Nem tudom mit csináljak. Ebben a gyerekben se nagyon bízom, mert régen volt az ő kétszínűségére is példa.

Én alapjáraton nem ilyen vagyok. Ezért is utálok vele beszélni, mert szinte mindig ilyenekkel keres meg, pl küld egy screenshot-ot az ő beszélgetésükről és hozzá fűz valamit, vagy képeket róluk (hiába mondtam, hogy nem igen érdekelnek)

Ha meg letíltanám, és ne adj isten valamikor összetalálkoznánk, az elég gáz lenne. Főleg azokkal a volt osztálytársaimmal akik már esetleg tudnák miket mondtam róluk.

Vagy ne tíltsam le, hanem várjak hátha ő is megkomolyodik valamennyire? És addig ne írjak semmi olyat vissza, ami okot adna a kibeszélésre? (bár amennyire ki lehet kerülni)

Szerintetek?



2020. júl. 10. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ne válaszolj. Meg fogja unni. Pillanatnyilag te úgy ugrálsz, ahogy ő fütyülsz, olyat csinálsz, amit nem is akarsz. Ne foglalkozz azzal, hogy kinek mit mond rólad. Akik szeretnek, azok azt meg se fogják hallani, akik meg nem szeretnek, azok véleményéért pedig nem kár.
2020. júl. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túlgondolni. A VOLT osztálytársak eddig is utáltak valamiért. Mondja el nekik ha akarja, legalább ezután okkal fognak utálni. Az ilyen embereket pedig messzire kerüld el!
2020. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Le kell tiltani. Nehogy már a csík húzza a repcsit. Ha idegesít valaki,akkor azzal nem társalgok, ennyi.


Még akkor is meg kell ezt lépned, ha utána kibeszél.

2021. febr. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!