Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretnek egyes emberek...

Miért szeretnek egyes emberek haszontalan dolgokról úgy beszélgetni,mintha az a világ legfontosabb dolga lenne?Például,hogy ki milyen színű szatyorral vásárol be.Ki ki ellen áskálódott,kiről mit pletykált stb?

Figyelt kérdés
Buszon is hallottam jó hangosan erről beszélni egy hölgyet.Úgy adta elő ezeket a dolgokat,mintha a több évezredes titkokat,rejtályeket fejtett volna meg.Más is megjegyezte.Humoristák is gyakran parodizálják az ilyen embereket.

2020. júl. 10. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
unatkoznak, nincs érdemi témájuk.
2020. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
javítás:rejtélyeket.
2020. júl. 10. 12:55
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Hogy erről is beszélgetnek emberek, abból nem következik hogy bárkinek is annyira fontos lenne. Maximum épp nem jut eszükbe érdekesebb téma.
2020. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Neked nem fontos, őt meg érdekli. Téged miért érdekel, hogy mást mi érdekel? Ugye hogy ugye?
2020. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért érdekel,mert egy csomó ilyen emberrel találkoztam,akikkel aztán nem tudtam társalogni semmiről.Nem tudtam velük "bájologni".nem tudok bájologni,és megjátszani,hogy érdekel valami,amikor nem.Akkor meg meg kaptam,hogy visszahúzódó vagyok,meg nem tudok társalogni.Meg hogy miért vagyok visszahúzódó,holott csak nem találtam a közös hangot emberekkel,mert totál más az érdeklődési körünk.
2020. júl. 10. 13:04
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Te miért szeretsz más emberek beszélgetéséről olyan kérdést kiírni, mintha az a világ legfontosabb dolga lenne?
2020. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sőt anyu órákig szokott ilyen szintű telefonbeszélgetéseket folytatni,apu szerint is haszontalan témákról beszélgetnek.Aztán meg csodálkozik,hogy miért magas a telefonszámlája.Mindíg azt hiszi,hogy hamar befejezi.Ezért is kérdezem.
2020. júl. 10. 13:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs.
2020. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ,ha nem érdekel nem kell hallgatnod.Én is arrébb ülök ,ha zavar vagy füldugó.
2020. júl. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert az emberek többsége, legtöbbször nem információ csere miatt beszélget. Ezek a felszínes ingerei voltak, így beszédben való kapcsolattartásnál ezeket mondja el. Ha visszakérdeznél, hogy a másik mut mondott neki. Akkor csak azt tudná legtöbbször megmondani, hogy tetszett-e neki vagy sem. Ezt okos dolgok és hülyeségnek osztályozná.
2020. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!