Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Természetet van aki utálja?

Természetet van aki utálja?

Figyelt kérdés

Vagy egyszerűen csak unalmasnak, semmire sem valónak gondolja?


Pl. akár még egy szép táj látványában sem érti a szépséget, arról nem is beszélve hogy mondjuk gyalogtúrázzon, kiránduljon?



2020. júl. 11. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom te ilyen ember vagy.

Én ismerek ilyeneket. Nem értem őket, de vannak.

A kérdésed így megválaszolt, nem egyedül vagy a világon, aki nem szereti a természetet.

2020. júl. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Az ilyen szarokat én is mindig utáltam. Szarráégtem a napon, kétszer hánytam, mire kiütött az izzadtság, aztán fél napig aludtam vízhólyagosan, bogárcsípésesen.


De! Megtaláltam a magam szépségét a természetben. És szerintem mindenki meg tudja ezt találni.

2020. júl. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Nem tartom semmirevalónak, de engem nem igazán köt le. Én nem szeretek kirándulni, ahogy az előző válaszoló írta, én is leégtem,szétcsíptek a szúnyogok és vízhólyagos lett a lábam. Én szeretem a látványt. Szeretek a tóhoz kimenni,(bicklivel) és leülni, kikapcsolódni, naplementét nézni stb. De többre nem vagyok képes.
2020. júl. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Nyilván senki sem azt a részét szereti, amikor szétcsípik a szúnyogok.
2020. júl. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Vannak szép tájak, de az, hogy kint legyek a természetben nem az én világom! A madár csicsergést is gyűlölöm, millió féle bogár, napsütés... áááh!
2020. júl. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lehet a természetet nem szeretni. Én 9000 nm-en vagyok otthon, (akácos, fenyves, kis tó, kert) de mielőtt vidékre költöztem volna is, amikor csak tehettem, valahol kint töltöttem az időt. Nekem egyetlen csepp vadvíz többet jelent egy egész metropolisznál a benne hemzsegő emberekkel együtt. A természet nem rágódik a múlton, vagy a jövőn,, csak teszi a dolgát rendületlenül. Örök bánatom, hogy okosabbnak hisszük magunkat nála, és folyamatosan ellene dogozunk. Pedig csodálatos konstrukció. Csak nem félni kellene tőle, hanem részt venni az életében. A mai ember iszonyatosan eltávolodott tőle, és ha úgy adódna, éhen halna a terített asztal mellett is, mert fogalma sincs, mi mire való.
2020. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!