Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magasságnövelő műtétet érdemes...

Magasságnövelő műtétet érdemes lenne megcsináltatni? 22/F 165 cm

Figyelt kérdés

Szeretnék barátnőt

Utálom ezt a magasságot. Fétfias akarok lenni. Nagy és erős akarok lenni.

Az életem csak depresszió, egy vesztesnek érzem magam, antiszociális lúzer vagyok.

Ezzel a magassággal nem lehet teljes életet élni, az emberek megvetnek, lenéznek, kevesebbnek tartanak. Ezt kár is tagadni. Most megy a médiában ez a black lives matter, de az még nekik sem jut eszükbe, hogy az alacsony emberek mellett is kiálljanak.


Van ez az Ilizarov műtét amivel lehet nőni kb 6 centit, nagyon költséges és fájdalmas, de talán megérné, mert boldogabb életem lehetne utána. Ha magasabb lennék pár centivel akkor talán nem bántana senki



2020. júl. 11. 11:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagyok szakember, egyszer láttam egy videót erről a módszerről, tényleg elég "brutálisnak" tűnik, és kockázatos.

De ha úgy gondolod, hogy ez pszichésen rendbe tenne téged, akkor talán érdemes belevágni.

2020. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%

Én a helyedben kihasználnám ezt a magasságot, aktívan sportolnék, sokkal jobbak az izületeid, mint nekem 195cm-el, sokkal sikeresebb tudsz lenni atletikusabb sportokban, esetleg sajátsúlyos edzésekben, calisthenicsben például.


Kovácsolj előnyt a hátrányból, vagy sírj tovább.

2020. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem sír, épp a megoldást keresi.
2020. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Bizonyítottan lehet nőni nyújtó gyakorlatokkal!

De óvatosan csináld, nehogy lesérülj!

Szerintem nem vagy alacsony! 165 cm mióta számít alacsonynak?

2020. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
3. Dehogy keresi, nem megy el semmilyen műtétre, ez nem megoldás.
2020. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Mit érek azzal, ha sikeres leszek atletikus sportokban? A lányoknak akkor sem fogok kelleni
2020. júl. 11. 13:50
 7/31 anonim ***** válasza:
100x annyi lánynak fogsz úgy kelleni, mint most.
2020. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Lehetek akármilyen jó sportoló, ha “a férfi 180-tól kezdődik”
2020. júl. 11. 13:59
 9/31 anonim ***** válasza:
Az összes lány szerint?
2020. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
7 100 x 0 az még mindig 0.Kérdező inkább amiatt néznek levegőnek,mert te magad nézzed le magadat,hogy várod el,hogy mások tiszteljenek,ha te se tudod ezt meg tenni?Én keményen 155cm vagyok,volt kiszemeltem aki 160cm volt, nem mindenkinél kizáró ok a magasság.(Nő vagyok.)Sőt láttam utcán olyan párt,ahol a lány legalább 2 fejjel magassabb volt.Tehát tedd magad rendbe a fejbe és utána ismerkedj.A magasság nem mindenkinek kizáró ok,de akiket nem zavar,azok nem szeretnék,hogy emiatt legyenek önértékelési problémáid.Amúgy tényleg vannak nyújtások amik kicsit segítenek,inkább az akkor már.
2020. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!