Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen vékonyak a lányok...

Miért ilyen vékonyak a lányok lábai?

Figyelt kérdés

Mostanában olyan sok olyan lányt látok, (akik mellesleg nagyon tetszenek), akiknek elxtra vékonyak, de tényleg nagyon vékonyak a lábaik!?

Ez miért van? Ennek biztos van valami oka, csak nem mertem még rákérdezni. Van erre valami magyarázat?



2020. júl. 12. 01:10
1 2
 1/12 Tabbouleh ***** válasza:
19%

Na szerinted miért, mert sokat esznek és fetrengenek?

Nyilván nem esznek eleget vagy/és sokat sportolnak. ennyi.

2020. júl. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Egyebkent ha sportolnanak soakt, lehet, hogy inkabb kicsit vaskosabb lenne a labuk az izomtol, akiknek ilyen tenyleg igazan vekony, az altalaban nem nagy sportoló, hanem genetika, ennyi.
2020. júl. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
A láb vékonysága abszolút genetika. Nézd meg az alma alkatú nőket: egy nagy krumpli a testük, vékony piszkafa lábakon. Ugyanakkor van olyan lány, aki vékony, mégis vaskosabbak a lábai.
2020. júl. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Elindult a gizdaológiai irányvonal. Amúgy genetika, anorexia mánia, stb.
2020. júl. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3 Tesóm pont ugyanez. Bár ő vékony, de a a lábai extrém soványak, semmit nem sportol.


Én is vékony vagyok, viszont tök más a testalkatunk, én sportolok is. A tesóméhoz képest vastag lábaim vannak, amúgy meg izmosak, de soványnak semmiképp nem nevezném. Tesómnak meg tiszta ropi lába volt mindig.

2020. júl. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Genetika, testalkat vagy simán kor. A harmadikat úgy értem, hogy sok fiatal lány nehezen hizík és 2x évesen kezd el gyarapodni a súlya. Itt vagyok én is "ropi" lábakkal, mégis hajnali 3-kor bevágtam 4 melegszendvicset, és nappal minden órában eszek :)

Lehet még pl.pajzsmirigy túlműködés is

2020. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Mert még mindig divat az anorexia.
2020. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha sportolnának, ne félj, nem lenne nekik vékony. Nekem is addig nem volt combom meg vádlim, amíg el nem kezdtem sprinteket tolni :D


Dehátaznemlányoooshaegynőnenjógázikmegkocog, brühühű, túl izmoooos lenne tőle. Hányszor hallgattam ezt az ilyenektől, mégsem lettem férfi.

2020. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
100%
Azok pont hogy nem sportolnak. Az izom látszik, akkor is ha vékonyabb a láb genetikailag. Én mindig olyan vékony voltam hogy az embereknek fájt rám nézni de a lábam sosem volt ropi mert egész életemben sportoltam velük.
2020. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik ez tényleg genetika... (egyre többet látok ilyet...😀) Csak nekem furcsa volt, ez az "embertípus", eddig nem vettem észre, hogy (sok) van ilyen...🙂
2020. júl. 12. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!