Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vettem észre, hogy...

Csak én vettem észre, hogy egyre több sorozat megy a tv-ben, ahol a nő magasabb a férfinál? Ennek van valami rejtett üzenete?

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Milyen rejtett üzenete lenne? Nincs.

Amúgy én nem vettem észre ilyesmit. Nyilván, mert nem nézek egész nap sorozatokat.

2020. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
"Ez itt a Borg, Asszimilálni fogjuk!"
2020. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy neked minden rendben? Van valaki, akivel előben tudj beszélni ezekről a sérelmekről?
2020. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

Nem, nincs

2020. júl. 12. 17:18
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Semmilyen rejtett üzenet nincs, egyszerűen vannak magas nők, ami nem újdonság. Egyébként ezt hol figyelted meg? Mert nekem csak Sophie Turner, mint Sansa és Zendaya, mint MJ jutnak az eszembe.
2020. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

A filmiparba bekerült, kisebbrendűségi komplexusban szenvedő feministák versengenek folyton a férfiakkal, szóval ha ilyen, és ehhez hasonló filmet látsz, valószínű valami agybeteg feminista is részese lehetett a filmnek, aki addig hisztizett, amíg elérte a bizonyos jelenetet.

Így születnek a szupernők, férfiverő nők, szuperokos nők, stb..

2020. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem csak annyi, hogy ha egy férfival egymagas nőre magassarkút húznak, akkor az lesz a magasabb. Vígjátékokban meg humorforrás lehet a magas nő. Plusz, jelenleg a hosszú lábakat tartják inkább vonzónak egy nőn, és a magas nőknek arányaiban is hosszabb a lába többnyire
2020. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Régen is volt ilyen, de akkor sokszor 'csaltak' a forgatásokon, és dobozra állították a férfit, vagy nem vették őket együtt olyan szögben, ahol látszott a különbség. Csak ezt a butaságot hagyták most abba végre.
2020. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges, a hálivúdi produkciók nagy része tele van aktuális szociálpolitikai demagógiával. Ezt nem vettem még észre, bár nem is nézek sok ilyen műsort, szóval nem csoda.


De el tudom képzelni, hogy szándékos.

2020. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!