Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit éreznek azok a tizen 5-8...

Mit éreznek azok a tizen 5-8 éves tinik akik max hangerőn bömböltetik a zenéjüket miközben sétálnak?

Figyelt kérdés

Fel se tudom fogni, hogy mi bajuk lehet. Leszállok a busztól, hogy az állomáson megvárjam a haverokat, hogy együtt mehessünk tovább vonattal. Miközben várok, elmegy előttem egy kb 17 év körüli srác egy akkora böhömnagy jbl hangszóróval amit alig bír el és olyan hangosan szól benne a zene, hogy az szinte már fülsértő.


Képzelem, hogy a vonaton és végig ez fog menni.


Hálistennek ritka az ilyen, de mi bajuk? Be van drogozva? Vagy mi?


Meg az utcánkban is van, hogy elsétál egy "ilyen". Miért kell olyan hangos zenét hallgatni hangosan amit 1 mindenki hall 2. utcákkal odébb is hallani lehet. És van, hogy éjjel is.


2020. júl. 12. 17:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%

Ne legyél már ennyire besavanyodott. Komolyan, az lehet, hogy te sose hallgattál hangosan zenét, de ne magadból indulj ki.

Nekem is volt 16-17 évesen egy olyan időszakom, hogy nyáron nyitott ablaknál maxon hallgattam a hifin a disco zenéket. Ennek 14 éve. Nem voltam se részeg, se drogos. Egyszerűen csak jól éreztem otthon magam. Pont.

2020. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Én sem tudom mit éreznek ezek a velem egykorúak. Azt tapasztaltam, hogy a kevésbé kulturált réteg csinálja így, rohadt hangosan, hogy kilométeres körzetben is hallják
2020. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1: hidd el, hogy nekem is volt ilyen korszakom. de azt fejhallgatóval tettem.


Tudod nem vagyok egy akkora tapló paraszt, hogy az én általam kedvelt zenét mindenki tudtára hozzam.

2020. júl. 12. 17:52
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
#1 Teljesen más a kettő. Az utcán hangszóróval sétálni, és hangosan hallgatni róla a zenét bunkóság. Erről nincs vita. Szerintem meg még röhejes is.
2020. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az más, hogy jól érzed magad és kicsit hangosabban szól a magnó, de azért az, hogy még a vonaton is egy kabinban MAXIMUM!!! hangerőn szól, ami közelről már fejfájást okoz nem teljesen oké. Amikor elment az a gyerek az on az utcán MINDENKI egyből elhalglatott és ránézett.
2020. júl. 12. 17:54
 6/19 anonim ***** válasza:
20%

#4

Ja, csak az egész lakótelep azt hallgatta, amit én.

A 80-as években pedig magnóval jártak a fiatalok és úgy szólt a zene. Pl: [link]

2020. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Azért az mégis röhejes, hogy mindenkit zavar, de azért tovább csinálja.

És nem kellemes hangerőn. Véletlenül se. Úgyi s hallanánk. Mintha egy kocsiból szólna a zene ami elmegy mellettünk. az halk. De mintha egy koncert menne el mellettünk. háát. aki nem bámulja meg az süket

2020. júl. 12. 17:57
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Szeretik a orr-, fül-, gégészeti szakrendelések váróinak auráját és imádják, ha könyékig matat bennük egy hentes.
2020. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Vonatban felajánlanék egy fülhallgatót, rendkívül kedvesen, de olyan szuggesztíven, hogy azonnal kikapcsolná azt a bömbölést. (Ilyenben mondjuk nem volt még részem.)

Ha az utcán vonulnak el így, akkor csak nyugtázom, hogy ők most épp menő gyerekek az ecsethajukkal és a popóig lehúzott gatyájukkal, és ilyenkor nem illik őket zavarni, mert a vègén kizökkennek:)

19L

2020. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
A 8. válasz beküldőjeként annyit hozzáfűznék még, hogy vannak olyan városok - az usában, - ahol nemes egyszerűséggel büntetik, ha olyan zajt csapsz zenével (nem arra kijelölt helyen), amely 10 méternél messzebb hallatszódva zavarhat másokat. Itt sem lenn rossz törvényi felhatalmazást kapni arra, hogy minimum nyakon zúdíthasd (büntetlenül) az ilyen gyökeret egy vödör jéghideg vízzel, ha ezt műveli az ablakod alatt, de a húsos pénzbírságot sem vélem a valóságtól elrugaszkodott ötletnek. Kicsit tele van a bucim már a sok gyökérrel, hogy bárkinek, bármikor joga van zavarni büntetlenül mások nyugalmát, miközben mindenki magasról szarik arra az alapjogra, hogy az ember a saját otthonában kipihenhesse magát.
2020. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!