Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az,hogy lassan 1 éve...

Mi lehet az,hogy lassan 1 éve semmi kedvem semmihez?

Figyelt kérdés

Csak vagyok, dolgozni sem megyek mert ahol eddig próbálkoztam mindenhol kitettek vagy eljöttem mert zavart a zaj a káromkodás. Ahhoz sincs kedvem néha, hogy vizet igyak, inkább alszok vagy megnézem ugyan azokat a videókat amiket eddig láttam új dolgok nem kötnek le ,nem is tudok semmire figyelni. Munkahelyen mutatott valamit a betanító, én meg csak a melleit néztem, ekkor jöttem rá, hogy nekem nem szabad női munkatársakkal dolgozni el is mentem a fémiparba, ott meg targoncáztam aztán lekapcsolták a gázt , elém álltak meg folyton szivattak , hogy hova vigyem a cuccot, mondták, hogy a mosóba, erre meg a raktárba kellett volna , de ők tudták mert gépen rögzítették, aztán kitettek mert nem ért időben oda a cucc meg panaszkodtam, hogy kesztyű nélkül kellett pakolni a lemezt és az meg szétvágta a kezemet.


Aztán így maradtam, hogy semmi nem érdekel csak vagyok, tippmixből tengődök, ott is inkább már bukok mert lexarom a meccseket, nem nézem aztán csak fogadok, semmi utánajárás. Legszívesebben feladnám az egészet , csak ahhoz meg gyáva vagyok.

Nagyjából az összes cégnél voltam akiknél ember hiány van, kis városban lakok.



2020. júl. 13. 09:48
 1/1 Xira válasza:
Neked való testhez álló munka lenne az egyéni vállalkozó. Hirdesd magad meztelen 1000 mesternek.
2022. dec. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!