Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bámul egy nőt a többi...

Miért bámul egy nőt a többi nő általában?Milyen oka lehet?(rosszindulat,kíváncsiság...főleg romák)

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Úgy érted hogy a roma nők jobban megbámulnak mint a magyarok? Én is megnézek mindenkit származást függetlenül. Nézem az arcukat, sminket, stílusukat hogy hogy viselik a hajukat mindent, csak azért mert kíváncsi természet vagyok nem rosszindulatból :D
2020. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Lehet rasszistának tartani, de ha romák kezdenek bámulni, én mindig az értékeimet féltem, nem arra gondolok, hogy azért néznek, mert rám kíváncsiak konkrétan.
2020. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Sok oka lehet, pl. általában mindenki megnéz mindenkit, tetszik a ruhája, külseje..stb., irigység, motiváció, lehet hogy ismeri az illetőt és azon gondolkodik hogy vajon honnan. Ennyi jutott hirtelen az eszembe.
2020. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, engem pl. nagyon zavar hogy nem tudok végigmenni az utcán hogy egy nő ne bámulna bele az arcomba. Ilyenkor napszemüveg + maszk és lesz kis magányod. 😂

Romák simán felmérik a terepet szerintem, esetleg irigység. A fiatal lányok szoktak jobban, ők még nem tudják hogy öltözködjenek, sminkeljenek, így kíváncsiak lehetnek.

A 30 feletti nők engem már nem szoktak, hálistennek a saját dolgukkal vannak elfoglalva.

2020. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Sosem értettem azokat, akik más embereket nézegetnek amikor a utcán vannak. Nem értem ezt a fajta kíváncsiságot, nem értem, mire jó ez. Belőlem az évszázad legrosszabb bűnügyi tanúja lenne, mert senkit nem nézek meg, ha nincs köztünk interakció, az utcán sétálva sem nézek rá másokra, maximum futólag egy másodpercre amíg az arcomban vannak, de meg se jegyzem őket.

Van esetleg bármi kirívó rajtad? Bármi, ami nem a többiek másolata? Ha picit is különlegesebb a stílusod, mint az éppen menő divat, akkor feltűnhetsz másoknak.

2020. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Akkor szoktam ha tetszik a ruhája, haja, ízléses a megjelenése de ez szakmai ártalom nálam.
2020. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Előző vagyok, most olvastam vagy értelmeztem rendesen a kérdést. Szerintem a romák is azért, amiért más is. Sok oka lehet. Ruha, haj, valami van rajtad, kisebbségi komplexusa van és azt nézi te jobban nézel ki nála, számtalan oka lehet. Volt olyan, hogy észrevettem, hogy valamiért nagyon néznek a munkahelyemen (recepciós vagyok) és ettől függetlenül váltottunk pár szót és utána mondta, hogy a hajamat nézte csak, hogy vajon festetem-e vagy eredeti mert tetszik neki az árnyalata. :D
2020. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Én is olyan vagyok, mint az #5-ös. Egyáltalán nem érdekel a többi ember, és baromira zavar amikor felnézek arra az 1 mp-re is és engem bámul. Miért?! Nem látott még embert? Barátnőm kiment Angliába, és mikor hazajött azt mondta szörnyen érzi magát mert mindenki nézi, ott nincs ez....
2020. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Igen főleg romák teszik ezt.pl:az udvaromon tevékenykedek,vagy csak megyek valamerre otthon az udvaron.Megy az úton(közelben lakó nő) és bámul bele a képembe...Ez mi ,nem látott még másik embert?
2020. aug. 27. 13:32
 10/10 A kérdező kommentje:
Magyar fiatal nő közt ritkább jóval ez.Akiknek van életük,azok magukkal vannak elfoglalva.A butábbak teszik ezt.
2020. aug. 27. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!