Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék keményebb,hatá...

Hogyan lehetnék keményebb,határozottabb férfi,aki ki meri nyilvánítani a nem tetszését is?

Figyelt kérdés
Túlságosan toleráns vagyok és nem mondom ki a negatív véleményemet,hogy ne bántsak meg mást,nehezen mondok nemet,túl érzékeny vagyok,sokszor mások problémáit hozom előtérbe az enyém helyett és ezzel visszaélnek páran... Ezt a tulajdonságot édesanyámtól örököltem és sajnos őt is sokan kihasználták. Édesapám az ennek az ellentettje, egy igazi önző, hirtelen haragú,agresszív ember,de bennem ebből nincs semmi.
2020. júl. 14. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha nincs apukádból semmi benned :) A bunkóság nem egyenlő a határozottsággal.

Nem baj, ha nem akarsz másokat megbántani. Inkább jó, ha az ember nem megy bele mindig, minden vitába. Csak magadat idegesítenéd vele.

Azt viszont valóban meg kell tanulni, hogy nemet mondasz. És el kell fogadni, hogy ezért van, aki meg fog rád sértődni. De nem kell ezzel foglalkozni. Ha ezen megsértődnek, akkor nem is igazán jó barátok.

2020. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!