Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan deríthetem ki?

Hogyan deríthetem ki?

Figyelt kérdés

Van hallásom és úgy hallom tisztán énekelek, de nem vagyok benne biztos. Nem merek mások előtt énekelni, család előtt se. Nővéremnek rossz hangja van és régen szüleim mondták, hogy nekem jobb hangom van, de mostanában már nem. Az énektanár meg kb. mindenkinek ötöst ad, így nem tudom, hogy ő mit gondolok. Egyébként próbálkoztam már, hogy telefonnal felveszem, majd meghallgatom, de teljesen más hangom volt, mint valójában. Xiaomi Redmi Note 7 telefonom van.

Hogyan tudnám kideríteni milyen hangom van?



2020. júl. 14. 13:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 16 éves lány vagyok
2020. júl. 14. 13:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy énektanárt, meghallgat és megmondja neked.
2020. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másnak hallja a saját hangját, mint amilyen. Amit felvettél telefonra az, ahogy mindenki más hall körülötted.


Amúgy ha elkezdesz énekelni tanulni, akkor többek közt azt is meg fogják tanítani, hogy éneklés közben a technikára figyelj és ne a saját hangodra, mivel te máshogy hallod. Amikor valójában tiszta a hangod, akkor lehet te nem hallod annak vagy fordítva.

2020. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül szokott lenni a színpad felé fordított hangfal és/vagy fülmonitor. Pont azért, hogy hallja magát az énekes, illetve a zenekar többi tagját, ha van. Pont azért, hogy úgy hallja magát ahogy mások is hallják, mert lehet te magad jónak hallod, miközben nagyon nem az, de fordítva is lehet (bár ez ritkább, de hallottam már ilyet), hogy magad rossznak hallod, de közben meg jó. Ha szeretnéd, mutass egy felvételt. Meg tudom mutatni olyan énekeseknek akik fellépnek, így őszinte véleményt kaphatsz. Nincs veszítenivalód, legfeljebb azt mondjuk, hogy nem érdemes foglalkoznod vele és legalább tudod.
2020. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted, szívesen segítek tisztázni, mire jó figyelni.
2020. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!