Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én gyűlölöm, ha random...

Csak én gyűlölöm, ha random felhívnak?

Figyelt kérdés
Gondol egyet a barátnőm, hogy most azonnal találkozni akar! Van hogy mást csinálok vagy más programom van vagy épp zsíros hajjal otthon ülök és akkor gyorsan menjek, mert ő kitalált egy programot.
2020. júl. 14. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem kötelező menni.
2020. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem idegesít. Ha nem érek rá, vagy nincs kedvem, akkor egész egyszerűen megköszönöm a meghívást és nemet mondok.
2020. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez tényleg egy gyülölendő dolog. Nem tudsz nemet mondani? Ha meg nem hívna a kutya se, az lenne a bajod. Mégis akkor hogyan kellene téged úgy elhívni, hogy az ne idegesítsen fel? Édes istenem, hatalmas problémák ezek.
2020. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy masok leirtak, a telefonhivas nem eroszakos tolakodas. Nemet mondasz es kesz. De ha igy erzel, talan baratok sem kellenek. Legfeljebb egyoldalu hasznalatra, mikor neked tamad eppen kedved.
2020. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kérdés jogos, mégis hogyan hívjanak el valahová ha nem hívhatnak fel telefonon? Írjanak egy email-t vagy sms-t előbb, és jelentsék be hogy majd fél ötkor fel fognak hívni?

Neked nem a telefonhívással van bajod hanem a barátnőddel, nem tudsz (akarsz?) neki nemet mondani.

2020. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Hogy kéne téged felhívni? Tépjenek sorszámot?

Egyébként ha nem alkalmas, mert épp zsíros a hajam, vagy egyéb dolgom van, engem telefonon is csak a nagyon kitartóak tudnak elérni.

2020. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt en is utàltam. A környezetem màr képben van azzal hogy minimum reggel vagy elötte valo nap szoljon ha du ra terveznek vmit, mert feszt 13 kor hivtak hogy MOST menjek at mert szülinapja van ennek annak.

Nah kösz.

Hat nem mentem at!


Es nem is dogok soha ilyenekre ugrani meg mindent eldobni a kezemböl. Ezt a legtöbben tiszteletben is tartjàk amugy, de vannak bunkok.

2020. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*nem is fogok
2020. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem a telefonhívással van a baj, hanem hogy miért nem lehet előbb szólni.
2020. júl. 14. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!