Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pedofíliával miért szokás...

Pedofíliával miért szokás vádolni embereket?

Figyelt kérdés

Például mondja egy ismerősöm hogy xy gimis lánnyal szexel és hogy pedofil.


Mondom hogy lenne pedofil ha a lány már gimis, akkor már betöltötte a 14. életévét szóval ha önként úgy dönt akkor szexel.


Erre mondja : de hát a csávó 30 éves, pedofil.


Mondtam neki hogy a pedofília egy nagyon súlyos bűncselekmény és éppen ezért én nagyon óvatosan bánnék a szavakkal, mert még egy gyanúsítással is tönkre lehet tenni egy ember életét ha pedofíliával vádolják.


Mi okozza ezt a hisztérikus, dühöngő, mindent esetet egy kalap alá vevő viselkedést a csőcseléknél? Ők nem ismerik az erre vonatkozó törvényeket?



2020. júl. 14. 21:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%
Akkor is pedomaci, ne viccelj már
2020. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

Törvény, törvény

Nap mint nap többet is megszegünk a tudtunk nélkül, annyi van (némelyik üti is a másikat...).

De amúgy szerintem sem egészséges, ha ennyire fiatallal kezd.

2020. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

# 2


szerintem sem megszokott, de milyen világ lenne ha a csőcselék aktuális hangulata szerint hoznák a törvényeket? :D

2020. júl. 14. 21:31
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem azt érdemes ezekben az esetekben, hogy mit szabad legálisan és mit nem.


... mert USAban ha 14 éves lánnyal +18 éves férfi lefeküdne évekre börtönbe zárnák.


Akkor ez azt jelenti hogy ha a föld egyik részén vagy, akkor elítéledő, undorító dolog a 14 évessel való szex, de ha pár ezer kmrel távolabb akkor meg teljesen oké és még fel is háborodunk, hogy mások mért akarnak ebbe bele szolni?


Csak én érzem, úgy hogy a helszín nem tesz morálisan jóvá valamit? Vagy akkor ezt azt jelenti, hogy a gyerekek molesztálása a kultúránk része így teljesen oké?


Pl.: Első barátnőmmal 14 évesen szakítottam, majd közvetlen utána egy 34 éves férfival jött össze és talán 15 évesen hozzá is költözött.


Már akkor ledöbbentett, hogy ez hogy lehet legális.

2020. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

# 4


Gondolom nem azért hoztak ilyen törvényeket mert pont a törvényalkotók akarnak 14 éves kiscsajokat dugni.

2020. júl. 14. 21:42
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

14 éves lánnyal szexelni nem pedofília, csak türelmetlenség...


Amúgy a trollkodást befejezve: összesen 2 olyan középkorú embert ismertem, aki lefeküdt egy 20 éven aluli csajjal. Mindkettő szerencsétlen volt, akik örültek, ha barátnőjük van. Nem vagyok benne biztos, hogy ez egy egészséges tudatállapot.

2020. júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

Akik a pedofil szót használják az ilyen 30as degeneráltakra jóval közelebb vannak az igazsághoz mint azok, akik minden felett szemet hunynak ha a gyerek betoltotte a 14et.

Manapság Magyarországon nincsenek eléggé védve a gyerekek a rájuk vadászó felnőttektől, szóval legalább a beszédünkkel ki kell fejezni hogy mennyire etikátlan it csinálnak. Ugye azt egyikünk sem akarja hogy az ilyen nagy kan felnőttek azt higyjék, hogy a társadalom támogatását élvezik....

2020. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha már annyira pontos akarsz lenni, a pedofília nem egy bűncselekmény, hanem egy mentális betegség (szexuális deviancia, másnéven parafília).

Amit te akarsz mondani, az az efebofília, ami a tinédzserek iránti vonzódás.

2020. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
8-as beelőzött, igaza van. A pedofil nem korkülönbséget jelent, hanem azt, hogy nemileg éretlen gyerekekhez vonzódik valaki.
2020. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Na pont az ilyen tipikus csőcselék megnyilvánulásra gondoltam mint ez a #7-es. :D


Ezek a kifejezések: "30-as degenerált", "vadászó felnőttek" .


A pedofilok ne is élvezzék a társadalom támogatását.


Ja egyébként a pedofília és molesztálás legnagyobb részét családtag és rokon követi el ami egészen döbbenetes.


Szóval szörnyű hogy az új nevelőapától vagy a nagypapától jobban kell félteni a kislányokat mint attól hogy online mit csinál. Ez döbbenetes.

2020. júl. 14. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!