Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy bármit...

Miért van az, hogy bármit mondok, akkor azt mondják, hogy kamu csak azért, mert nincs bizonyítékom róla?

Figyelt kérdés

facén egy war thunder-ös csopiban még néhány évvel ezelőtt megkérdeztem csak ennyit: 13 kill az jónak számít árkádban? Akkor még sokkal fiatalabb voltam, nekem akkor is nagy szám volt.


Sokan írták, hogy hát igazából annyira nagyon nem :/

Aztán meg úgy a kommentek 80%-a abból áll, hogy úúúú ez kamu, meg ez troll, meg ne etessétek a trollt.


Én meg kérdezgetem, hogy mégis miért lenne troll kérdés? AZt se tudom ez jónak számít-e...


Aztán írják, hogy azért egy schreenshot nem ártana, hogy elhiggyük.

Kérdezek vissza, hogy mégis miért kellett volna schreenshotolnom? utólag nem tudok csinálni.



Most komolyan? Állandóan mindent megkérdőjeleznek, mindenhez kell bizonyíték!


És ha nincs schreenshot? akkor mi van? akkor már nem képesek megválaszolni? 5x annyi betűből le tudják írni, hogy ez kamu, ne etessétek, de megválaszolni a kérdést nem tudják.

Miért kéne nekem minden egyes dologról bizonyítékot gyűjtenem?



3 napja történt eset. Ülök a gép előtt, ég a villany. hirtelen minden elsötétül, aztán 1 sec múlva visszajön az áram. aztán 1 sec elmegy és 1 sec múlva visszajön.


Ezt feltettem mint kérdést egy villanyszerelő csoportban, hogy mi volt ez a jelenség, mert ilyet még életemben nem láttam.


34 komment abból állt, hogy ez troll, ez kamu, csak lájkvadász. volt is rajta 67 röhögős react.

AMúgy vagy 20-an kértek "bizonyítékot" az esetről.


Mégis honnan lenne????? Valszeg nem ismétlődik meg. vagy ha mégis akkor üljek telefonnal a kezemben, hogy na vajon mikor fog a következő 4 hétben így viselekdni az áram?

Normálisan válaszolni senki nem tud?


Bezzeg ahol van videó azt egyből elfogadják. Ha egy simson csinál 3 hátraszaltót csak úgy magától azt videóról elhiszik, de szövegből nem. Nem értem mi a különbség.


17/f


2020. júl. 14. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg nem érted, mi a különbség video és elmondás közt?
2020. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy ki vagy akadva.


Van a kultúrának egy bizonyos szintje, amikor az emberek megpróbálnak a kérdésre válaszolni, azalatt pedig csak minősítgetik a kérdezőt. A degradáló jelző, meg a röhögős fej nem igényel semmilyen erőbefektetést. A normális válaszadás már energiájukba került volna.


A magad részéről három dolgot tehetsz:

1. Figyelmen kívül hagyod a címkeaggatókat, akik megpróbálnak ellehetetleníteni, és csak a válaszokra figyelsz. Fordítsd vissza rájuk, amit ők mondanak: ne etesd a trollt. Aki normálisan válaszol, annak köszönd meg.

2. Ügyelsz a helyesírásodra - furcsa mód sokan úgy vannak vele, hogy ha szép rendezett, jó helyesírású szöveggel találkoznak, akkor annak jobban hisznek, akkor is, ha ugyanazt írja, mint egy rendezetlen írásképű.

3. Megválogatod a társaságot és azt, hogy milyen kérdést hol teszel föl. Ahol az esetek zömében csak ilyen reakcióval találkozol, ott nem érdemes kérdezni, más fórumot kell találni.

2020. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!