Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Luxusautókkal nyilvánosan...

Luxusautókkal nyilvánosan menősködni mindig ciki dolog?

Figyelt kérdés
Londonban láttam egy esetet, hogy egy full arany színű Lamborgini-vel menősködött valaki, és az utcában a pubok előtt söröző angolok tömegei hangosan röhögni kezdtek, mutogattak a kocsira és vinnyogva sírva röhögtek.

2020. júl. 16. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ciki. Valószínűleg valami komplexust akar kompenzálni az ilyen erőltetett rajoskodással.
2020. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

"Ciki". De aki ezen úgy tud nevetni, mint egy nagyon nagyon jó vígjátékon, az sem pite :D

Én mindig annak voltam a híve, hogy ha nagyon van mit a tejbe aprítani, azt picit titkolni kell, be ne törjenek, stb, én félek mindig az efféle lopásoktól, tehát nem púposkodom. De aki ezt ennyire kineveti, és tud annyira ezen röhögni, az meg irigységébe nevet már ennyire :D Az viszont szánalmasabb, szerintem.

2020. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mi számít menőzésnek? Az hogy végighajtasz vele az utcán? Hát a kocsi arra van.

A fölösleges kérkedés pedig mindig gáz, Lamborghinivel meg egy 4 éves BMW-vel is.

2020. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szánalmas. Főleg az ilyen ormótlan arany/gyémánt összeállítások. Ha sok pénzem lenne, inkább arra költeném, hogy egy élmény legyen beülni abba a kocsiba és vezetni. Nem arra, hogy a szaros fényezés húgyszínű arany.
2020. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Laylah ***** válasza:
Nagyon nem vagyok sportkocsi rajongó, ha meglátok valakit ezzel menni normálisan, akkor oké. Ha bőgeti és/vagy ordít belőle a zene, akkor szerintem szánalmas és feltűnési viszketegsége van. De utóbbihoz nem is kell sportkocsinak, luxusautónak lennie, hogy ezt váltsa ki belőlem, elég egy sport-wannabe hétköznapi kocsi is.
2020. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen.
2020. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg 2 spider és 3 911 van a hátam mögött, tegnap 4db g-classe volt, azelőtt 7 supra... Ha mindeggyikkel csapok szelfit akkor májer leszek 😂😂😂

Ez az autóval való menőzés annyira lejárt lemez már. ( na jó ha OT kocsit viszek azt fotózom rendesen 😁)

2020. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi neked a menősködés?

Az én autóm egy "geiles Hingucker" (ahogy a művelt német mondaná). Szinte mindenhol megnézik, még jóval drágább autók mellett is. De nem driftelek, nem bőgetem a motort, nem is bömböl a diumdisu zene és hasonlók. Soha senki nem röhögött, mutogatott. Max egymásnak, hogy "nézd már", szóval ha ez ciki, akkor vállalom. De szerintem nem az.

2020. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 veterán vas ***** válasza:
66%

Általában azokban fogalmazódik meg ez az "autóval menőzés" szöveg, akiknek sem autójuk sem jogosítványuk nincs.Szóval, akiknek savanyú a szőlő.

Pl. a buszmegállóban ácsorgók, minden alkalommal és nagy összhangban képesek fikázni, ha olyan autót látnak, ami nagyon drága, vagy nagyhangú, esetleg feltünő festésű, vagy jó nő ül a jobb oldalon, sőt, bármi másért is. Ilyen a világ, hagyni kell őket puffogni, nem szükséges észrevenni. :(

2020. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!