Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meztelenség egyes előadóművész...

Meztelenség egyes előadóművészeknél nem beteges perverzió?

Figyelt kérdés

Egy művész ismerősöm megsértődött és letörölt az ismerősei közül, mert egy posztjához hozzászóltam.


A poszt egy mutogatós öregemberről volt aki MOM Parknál mutogatja magát.


Viccesen azt írtam hogy szerintem egy meg nem értett performance művész az öreg és hogy az utcán nincs sikere, de egy performance fesztiválon fel sem tűnne mert ott sok performance "művész" félig vagy teljesen is levetkőzik és ugyanilyen büszkén mutogatja amije van.


Élőben csak egyszer láttam ilyen performance előadást, azon egy fickó pucérra vetkőzött és leborotválta a testét: fél órán keresztül azt kellett nézni, hogy gondosan mindenhol leboroválja magát, a fejétől a golyóin át a segglyukáig.


Szerintem ez öncélú, magamutogató, ízléstelen éppen úgy mint a mutogatós öreg a parkban.


Ez nem művészi előadás, hanem éppen annak a megúszása hogy produkciót, teljesítményt kelljen a "művésztől" kapni. Így egyszerűbb, levetkőzik és már kész is a produkció.



Ezután megkaptam hogy nyilván meleg vagyok ha egy meztelen férfi látványa engem felzaklatott! (ja ez így tök logikus) :D És különben se pofázzak bele abba amihez nem értek.



2020. júl. 17. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Hülyékkel nem érdemes veszekedni.
2020. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Csak értelmes emberekkel vitatkozz mert úgy se jut el a tudatukig és nem értik mit akarsz. Rájuk kell hagyni. Szerintem 1 előadóművész a számától lesz sikeres nem a meztelenségtől. ' híresség se meztelenkedésből lett világhírű hanem a tehetségétől.
2020. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

azért az se mindegy, hogyan meztelen. ez a borotválós tényleg gáz, érdekelne a halált. viszont egyszer láttam egy előadást, csak fiatal srácokból állt a francia társulat, és egy olyan darab volt, ahol végig egy szál semmiben gördeszkáztak. de semmi mást nem csináltak, szal nem volt se borotva se szexuális jelelgű dolgok, semmi, csak simán meztelenül adták elő a performanszukat.

és ez pl kifejezetten tetszett. szal sztem nem mindegy, hogyan is van az a meztelenség.

2020. szept. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!