Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viszolygok a terhes...

Miért viszolygok a terhes hastól/sörhastól?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a látványa, főleg ruha nélkül annyira elborzaszt, hogy vakarózni tudnék. A kövérséggel nincs bajom, konkrétan a feszes nagy has irritál. Olyan érzésem van, mint másnak egy pók láttán vagy ha kukacokat lát. Nem nevezném undornak, inkább tényleg elborzadok, kellemetlenül érzem magam, nem akarok hozzáérni, viszolygok az egésztől. Néha előjön álmomban is, hogy nekem is az van és nem tudok tőle megszabadulni és az egészet, ahogy a gyerek mozog, úgy élem meg, mintha valami rovar lárvája lenne a bőröm alatt. Rosszul vagyok tőle... De miért? Soha, semmi ilyen trauma nem ért, nem is volt közeli kapcsolatom terhes nőkkel, mégis. Holott szeretnék gyereket, de őszintén nem tudom elképzelni ezt a (számomra) borzalmat magamban.
2020. júl. 18. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A természet így próbálja megakadályozni a nagy hasú emberek génjeinek továbbadását.
2020. júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami fóbia lehet, nekem is van egy, pedig semmi rossz élmény nem ért. Lehet, hogy pszichológushoz kellene fordulnod, mert ha gyereket szeretnél, akkor ez elég kellemetlen lesz. Persze az is lehet, hogy ha te lennél terhes, elmúlna ez az érzés.
2020. júl. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Engem is taszít egy terhes nő, mármint a hasa. Viszolygok ettől az egésztől, és nem is akarok gyereket egyáltalán.
2020. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, velem is így van! Szerintem hülyeség pszichológus, ez nem akadályozza a teljes értékű eletet. Nekem gyerekeim is vannak. Nem nézegettem a hasam nagyon, és klasszikusan terhes ruhákat hordtam, legtöbbször észre sem vették hogy terhes vagyok. Én utálom is ezt a divatot hogy a legfeszesebb pólóban járnak bálna hassal, de igyekszem nem odanezni mert én is nagyon irtozom tőle pont mint ahogy irtad.
2020. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Én nem undorodom vagy ilyesmi, csak nem esik jól ránézni, taszít. A sörhas még jobban is, mint a terhes has. A terhes hasról valahogy tudom, hogy az nem végleges meg amúgy is funkciója van, de a sörhas...bár előbbinél is viszolygok, amikor a terhes nők úgy fotózkodnak hogy kint a hasuk, mintha ruhában nem látszódna ugyanúgy hogy terhesek. A kigombolt ingből kilógó sörhas vagy faluban amikor feltűrik a sörhasról a pólót és úgy flangálnak, na az pláne az esztétika netovábbja :D
2020. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindenki más.


Én pl azt nem szeretem, mikor így kiemelkedik a köldök a terhesség alatt:


[link]


Bár az ilyen kifelé állók öldöktől terhesség nélkül is borsózik a hátam. :D


A sörhasat egy bizonyos szintig meg még kifejezetten szeretem is.

2020. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!