Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Kávė tart ėletben? A szokáso...

A Kávė tart ėletben? A szokások RABJA lettem??

Figyelt kérdés

Mostanaban azt vettem ėszre magamon hogy a szokásaim rabja vagyok. De semmi ėletkedvem nincs ,nem igazán ėrdekel különösen semmi. Munkámat megszokásból csinalom ,hozzáteszem ami egyre sz@rabb tulszabályzottabb.


Egyhangú kedvetlen vagyok.

//Egyedül az borit ki ha nincs itthon valami kávė reggel ,vagy nincs tej vagy cukor a kávėhoz.// ((utálok kávė nėlkül elmenni a boltba))


Amúgy 36/F leszek ,gyerekem nincs egykori barátaim szėtszóródva szerte nyugaton.


Asszonyom mindenen megsėrtődik ,duzzog meg puffog ezzel idegel ha nem tetszik neki valami "bár már ahogy nėzem minden a tulajdonába vándorol.

(Vagy csak nekem nincs már semmim?!?)


Ezt úgy kell elkėpzelni hogy ami cuccok ės cuccaim ėvek során elavultak azok helyett újakat az asszony vesz magának a rėgiek pedig nekem vannak odalökve ,hogy kinlódjak velük tovább ėn. Ez ilyen sassú víz partot mos törtėnet.


(Ėvek óta tervbe van hogy mi is kiköltözünk külföldre 'Így nagy barátságokat már nem szövögetek.)

A lakásba szėtnėztem nincs semmi amibe nekem beleszólásom lett volna valaha. (Bár az se miėnk hanem apósomė) "De Se egy szekrėny se egy ágy se egy függöny hogy milyen legyen.

Minden úgy van ahogy az asszony akarta.


Úgyhogy nekem már csak a káros szokások maradtak mint a reggeli kávė...

Ez másnál is igy van egy bizonyos kor felett vagy csak ėn nem csinálok jól valamit??

Ugy ėrzem árnyėka vagyok csupán önmagamnak.



#magány #egyedül #depresszió #Eggyüttėlėsiproblėmák #Családigond
2020. júl. 18. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldogtalan vagy, akkor vagy beszéld meg vele, vagy válj el.
2020. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legszebb férfikorban vagy. Szedd össze magad. Legyen otthon nescafe tartalék, szokás, de nem vészes.

[link]

És Petőfi üzeni:

Ha férfi vagy, légy férfi,

Legyen elved, hited,

És ezt kimondd, ha mindjárt

Véreddel fizeted.

Százszorta inkább éltedet

Tagadd meg, mint magad;

Hadd vesszen el az élet, ha

A becsület marad.

[link]

2020. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem is értem a kávézás, hogy kapcsólodik a leíráshoz. Hiszen a leírás nagy része teljesen másról, a háttérben komolyabb (párkapcsolati) problémákról szól..
2020. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kulcs, ismerd magad.


Sorold fel mi okoz örömet, mi köt le, mi vonz, mikor kikkel nevettél utoljara, miben tudsz elmelyedni mert visz magàval, mitöl lennél boldog.

Es modszeresen epitsd azt fel.

Amig nem talàlod meg önmagad addig nem tudsz tenni önmagadert.


A vàlàs nem biztos hogy megoldas lenne mert max egyedül kavéznàl tovabbra is amig nem tudod meg azt hogy mi tölt és epit fel téged. Söt lehet akkor jönnel ra hogy az asszony nelkül még kevésbé lenne életed.

2020. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Leültél, mint sz@r a fűben s otthon meg szükséges mamusz lettél:DDD


Cseréld le az étrendedet-kávét is, mert attól vagy ennyire punnyadt kuka.

Több zöldség, gyümi meg egy kis édesség, de mértékkel, meg husi.

Sétálj szépen el butikozni, adj magadra ruhát.

Asszonyt meg néha döngessed meg ott, ahol eddig nem próbáltad...konyha...

Hagyd ezt a nyugger életmódot..., ha élni akarsz nem csak szenvedni benne.

2020. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem h a kornak bármihez köze van. Ah látom mindenkinek ilyen élete, és SENKI nem veszi észre. Mindenre ugyanazt reagálják minden egyes nap, senki nem változik semmit. Ha mondjuk le kéne mondani valami káros szenvedélyről megőrülnek, hogy minek, megérdemlik, NEM?? UGYE NEM MEGÉRDEMLIK??? De igen, megérdemlik.


"Ugy ėrzem árnyėka vagyok csupán önmagamnak."

Árnyéka SEM vagy. Kb. egy senki lehetsz önmagadnak. Milyen életed van ember? Olvasva érzem, hogy milyen vagy. Én biztos nem tudnék így élni. Van, hogy egy kis ideig mégis valami mókuskerékbe esek, de azonnal megbolondulok tőle, és kiugrok.

2020. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!