Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek többsége megveszteg...

Az emberek többsége megvesztegethető pénzzel?

Figyelt kérdés
A legtöbb embernek megvan az ára, igaz? Tehát egy adott összegért (amit elfogadhatónak talál) rá lehet venni olyan dolgokra, amiket amúgy nem feltétlen csinálna meg?
2020. júl. 18. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek ez teny. Millió példa van rá. De a legtöbb jelző elég félrevezető, inkább úgy fogalmaznék, hogy sok ember. A becsület meg nem halt ki.
2020. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Én csokival is.
2020. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Igen. Az emberek 99%-a megvesztegethető.


Aki csúszópénzt elfogad, az már kimerítette. De nem csak pénzzel van így.Bármi mással, amit elfogad "hála" gyanánt-ha figyelmetlen. Egy egyszerűnek látszó ajándékkal is megvehetők..


Ilyenből jön az árulás.

2020. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

3+ *Ilyenből jön az árulás.*


Ezért tiltja az Ige.


Étellel is simán meg lehet vesztegetni valakit, ha az adott ember figyelmetlen.

2020. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

A korrupt emberek mindegyike áruló.


Aki egyszer is elesik, az bármikor máskor megvehető. Ezért nagyon nagyon nehéz dolga van annak a cégvezetőnek aki valóban tiszta embert akar maga mellé keresni a munkában-aki hűséges és nem megvesztegethető.


Nekem is ki lett adva az ukáz, hogy keressek ilyen embert segítség gyanánt 2 éve nem találok.

2020. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Lehet lepontozni álszentek.
2020. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én megvesztegethető vagyok.

Csak kár, hogy még soha senki nem akart lepénzelni...

:)

2020. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nagyobb százalékban ez így van.

Mivel engem nem motivál a pénz és nem is boldogít így nem lehet akármire rávenni, például ha azért fizetnének hogy ejtőernyővel ki ugorjak egy gépből azt be vállalnám mert vonzanak az extrém sportok.

2020. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Voltam olyan munkakörben, ahol kedvezhettem volna a döntéshozatalnál, ha hagyom magam lefizetni. Nem tettem, mert szeretek nyugodtan aludni.

Sem lefizetni nem tudtak, zsarolni pedig nem tudtak mivel.

A mai napig nincs kitől tartanom, de nincs lekötelezettem sem.

Igaz, nem is lettem gazdag,de szeretek nyugodtan élni, oda menni ahová szeretnék, és másokat sem hoztam a magam érdeke, vagy pénz miatt rossz helyzetbe.

Tudom, most a többség lúzernak mond, de nem érdekel :)

2020. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jelentős része igen ( 95% ), de a maradék megválogatja megvesztegetőjét ( 4% ).

Az 1%-nál a pénz nem motiváló tárgy.


Van itt még 1%-ban lévő ember?

2020. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!