Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit mondtál volna? Lisztérzéke...

Mit mondtál volna? Lisztérzékeny, valamint laktóz érzékeny vagyok, a közértvezető mégis megállapította, hogy nem vagyok az, mert aki lisztérzékeny, annak fura a hasaformája... le akart beszélni a gluténmentes termék megvásárlásáról.

Figyelt kérdés

Engem orvos diagnosztizált, vérből volt allergia teszt, illetve széklet vizsgálat és volt még kifújós teszt is. Lisztre és a tejre jött ki az összesített eredmény, mióta nem eszem, azóta nem vagyok beteg.


Namost, bementem egy boltba vásárolni pár napja és kérdeztem, van e gluténmentes termékük, mert nem reggeliztem, kéne valami. A hölgy ( aki a vezető mellesleg) végigmért engem és kijelentette, hogy én NEM vagyok glutén érzékeny.


Mondom oké, orvos diagnosztizálta, majd fojtattam hogy van-e termék. Erre tovább fárasztott... Vettek-e mintát a beleimből, bélbolyhaimból? Mert csak úgy lehet biztosra megállapítani, hogy ha valaki glutén érzékeny, mert neki van ilyen a családban és nála így csinálták... nameg aki az, annak fura a hasa... vékony is és nincs kisportolva.... hát erre én kiszolgáltam magam, mert közben megtaláltam a zabszeleteket és kifizettem a kasszéánál. ő azért utánam szólt, reméli nem vette el a hitem az életkedvemet. Van még a világon basomrág..... de ekkora?


Te mit szóltál volna ehhez a helyemben? Vajon mennyi embernek árt a sok "jó" tanácsával?


2020. júl. 19. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hátat fordítani és kijönni a boltból. Hadd dühöngjön magában.
2020. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem volna, hogy ugyan melyik egyetemen szerezte az orvosi diplomáját és hogy azzal hogyhogy közértben dolgozik. Beszarás hogy mik vannak. Én laktózérzékeny vagyok, minap válogattam, laktózmentes tejszínt kerestem, amikor egy nő rám mutatva elkezdte magyarázni a vele lévő srácnak (biztos a fia volt) hogy "na ez is addig fogyókúrázik amíg bele nem döglik". Köpni nyelni nem tudtam.
2020. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Őrületesen buták az emberek :S
2020. júl. 19. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen szerepteveszto arrogans tahonak eleve nem valaszoltam volna, hanem kerdeztem volna, hogy kiszolgal-e.

Regen Aranypokban jartam ugy, hogy az eladono a termekek ele beallt, es mivel akkor meg 75-os meretben kulfoldon lehetett csak D-kosarat szerezni, 80 C-s melltartot kertem. Biggyesztett szajjal nezett a no, es ingatta a fejet, hogy ez B-kosar. Mikor negy pupom volt. Elnezest, mas sztori, de hasonloan intelligens, diszkret kiszolgalas. Csakhogy az rendszervaltas elotti sztori.

2020. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ha nem is vagy gluténérzékeny, attól még ugyanúgy vehetsz gluténmentes terméket és neki ugyanúgy kötelessége kiszolgálni. Engem pl. senki nem diagnosztizált azzal, mégis glutén- és laktózmentesen eszek, mert így érzem jól magam.


Én ilyen helyre nem mennék vásárolni. Nem kell vele vitatkozni, annyival kevesebb a vevője, így járt. Nem kell orvosi diagnózis ahhoz, hogy az ember eldöntse, mit akar enni.

2020. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!