Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gúnyos mosoly beszélgetés közben?

Gúnyos mosoly beszélgetés közben?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a gúnyos szó nem a legmegfelelőbb, de nem tudok jobb szót rá.

Megesett már velem párszor, első találkozások alkalmával.

Nagyon rosszul esett, mintha nem venne komolyan az illető vagy nem is tudom mihez hasonlítani. Az látszik, hogy nem direkt gúnyol ki, inkább olyan leplezni akarná a belőle feltörő nevetést, de még sem tudja, ezért ilyen fura mosolyt vág, amikor mosolyog is meg nem is. Vagy inkább vigyorog, az talán jobb szó.


Nem tudom, nem értem a jelentését igazából ennek, de nekem rosszul esik mert lenézőnek gondolom. Egyébként kétszer történt meg ez velem, mindkettőször korombeli srác volt, szóval nem arról van szó, hogy idősebb emberek valami vicceset találnak bennem (azt könnyebb lenne elfogadni), de ez rosszul esik.



Viszont tényleg nem tudom, hogy ez milyen jelentéssel bír, így ha valakinek van rá tippje, vagy ő maga szokott így viselkedni, kérem írja meg.



2020. júl. 22. 02:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is sokszor fordult elő. Én se vágom miért,de egy idő után már nem is érdekelt. Vágom rossz,ha egy veled egyidős srác csinálja. Amúgy vannak akik nem is tudják magukról ha fura arcot vágnak. De szerintem jobb,ha ezt elengeded. Nem hiazem,hogy veled lenne a hiba
2020. júl. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megfejteni, ha nem írsz le szituációt, vagy párbeszédet. Lehet, hogy csak imponálni akart neked, vagy éppen zavarában csinálta, előfordulhat, hogy ilyen a mosolya.
2020. júl. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mire gondolsz.

Vagy butaságot mondtál, vagy hallottak rólad valamit, amivel megerosited, vagy csak eszükbe jutott valami.


Ne gondolkozz rajta.

Általában a prolik csináljak.

2020. júl. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, tök jó, hogy megértitek, nagyjából mire gondolok :D

Tudom, hogy nem kellene vele foglalkozni, de furi módon időnként eszembe jut.


Legutóbb pár hete, egyetemen történt, nem találtam a vizsgatermet, így megkérdeztem valakitől, aki pont ott állt a folyosón, hogy nem tudja-e véletlenül, hogy hol van az a terem. Elmondta érthetően, hogy hol van, csak közben ezzel a furi vigyorral az arcán.


Egy másik alkalommal, az már régebben történt de most emiatt az eset miatt ismét eszembe jutott, amikor diákmunkán voltam 1. napom és meg kellett keresni a koordinátort, ebben kértem segítséget, hogy nem látta-e. Ő se volt bunkó, még el is kísért, csak ő is mindezt azzal a vigyorral. Nem tudom, hogy vajon az-e a "ciki", hogy segítséget kérek és azért ilyenek, mert akkor inkább legközelebb feltalálom magam.

2020. júl. 22. 10:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy.

Kérdezd nyugodtan.


Ez ilyen felsorenduseg erzesbol is fakad.

Te ilyen béna vagy, hogy ezt sem tudod?

Lehet, hogy felével ezelőtt ő pont ugyanúgy kérdezte.a


Hát igen iskolával ne.osztjak az intelligenciát..

2020. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem irtad, milyen nemu vagy.

Velem ez ugy tortenik, hogy a kezemben marad az ajto, leveszek egy konyvet, es dominokent borul minden, elkoszonok es az erkely fele megyek,stb...

Szepnek tartanak, ezt ellenpontozza ez sok hulyeseg, es bar nem akarok kis cuki lenni, valami olyan van a majdnem nevetes mogott, hogy az nem negativ.

Bar az ember azt akarja, hogy komolyan vegyek, nem lehet, hogy szeleburdinak latszol, valahogy kis aranyos benyomast keltesz? Akar pasiban is.

2020. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok én is. Szerencsétlenkedni én is szoktam, nem kicsit :D De, hogy "cuki" lennék, azt nem hiszem.
2020. júl. 22. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!