Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mással is van olyan h nem mer...

Mással is van olyan h nem mer semmit csinálni, nyilvánosság előtt, és még a szimpla sétálás is félelemmel tölti el?😖

Figyelt kérdés

Velem ez van, mindig azt nézem ki néz le, h vmi nem okés rajtam. Nem állok jól, hülyén sétálok, van rajtam vmi, cigi amit csinálok. PEDIG teljesen átlagos dolgok. Tegnap pl egy üzletbe mentem és rendesen éresztem az idegességet h mit csinálok rosszul, majd azon kaptam magam h nagyon gyorsan sétálok. Közben néztem a körülöttem lévő embereket. A boltban le kellett anyámbak fotózni termékeket h jó-e és vagy 1 órát nézelődtem h el menjenek onnan az emberek.

Mi lehet a gond? Normális? Gondolom nem,de akk mi lehet?


2020. júl. 22. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2020. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Ez már kóros. Menj dokihoz, mert előbb-utóbb kimozdulni sem mersz otthonról.
2020. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg szociális fóbiád van.
2020. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy?
2020. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok és így is félek kimozdulni emiatt, de muszáj. Vannak mentális betegségeim némelyikről van is papírom, de ezt ott nem tudják felmerni,de így is pszichológushoz küldtek a dadogásom végett. De nem járok, mert nincs nekünk arra pénzünk.
2020. júl. 22. 12:38
 6/10 anonim ***** válasza:

"De nem járok, mert nincs nekünk arra pénzünk."

Pedig van pszichológiai ellátás TB alapon. Vagy nincs TB-d?


[link]

2020. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van tb-m, akk így már ha újra elküldenek lehet elkêne menni, de nem igazán tudom mit csinálhatna, mit mondhatnék stb. Más vmivel csak meg lehet oldani,nem? Ők csak tanácsot adnak változtatni nem tudnak
2020. júl. 22. 13:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ők csak tanácsot adnak változtatni nem tudnak"

Igen,változtatni neked kell,a pszichológus csak segít.

2020. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt meg egyedül is meg kéne tudjam oldani. A többi meg olyan probléma amin én magam nem tudok változtatni. Egy pszichológiát tanuló barátnőm azt mondta csak annyit tehetek h elköltözöm a családtól. Én erre a kollégiumot gondoltam,de nem engednek v legalább is nekem nem lenne szívem ott hagyni őket, de tényleg ez lenne a megoldás.


Viszont a kérdésben szerepelt próblémámat nem tudom még h kéne megoldanom

2020. júl. 22. 17:26
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus azért van,hogy segítsen. Ha szeretnéd,hogy ez a problémád is megoldodjon,akkor menj el egy pszichológushoz.
2020. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!