Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak azokkal akik...

Mit csináljak azokkal akik hiába már hogy megváltoztam annak ellenére is azt látják bennem amilyen rég voltam meg kibeszelnek arról amit a múltban csináltam?

Figyelt kérdés
Fiatalabb voltam és miután csináltam néhány rossz dolgot utána jöttem rá ez mennyire rossz de változtam és nem tudnak tullépni
2020. júl. 22. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Miket tettel? Azert az se mindegy, hogy embert oltel vagy csak sok lanyt megbantottal csajozos eveidben es ezert egy link alaknak tartanak...
2020. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Ne foglalkozz velük. Fogadd el, hogy ilyenek. Lehet, hogy az ő véleményük már nem változik. Vagy csak hosszabb idő kell hozzá.

Majd lesznek új barátok, ismerősök, akiknél tiszta lappal indulhatsz.

Mondjuk így kicsit nehéz, hogy nem tudjuk, mit tettél. Vannak olyan durva dolgok, amikor engem sem érdekelne, hogy változtál, nem szeretnék barátkozni.

2020. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Inkább arról beszélj mit tettél. Ne mellébeszélj.
2020. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem változtál te semmit, nem véletlenül mínuszolgatsz. Csak azt hiszed, hogy az ostoba beszéded bárki is beveszi. Nem véletlenül fordulnak el tőled az emberek.
2020. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4: Nem (csak) a kérdező tud szavazni :D

És egy szavazat még nem elég a nullához :D

2020. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!