Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van olyankor, ha az a lány...

Mi van olyankor, ha az a lány aki tetszik nekem egy bonyolut személyiségű drámakirálynő?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a személyisége, nem tudom megtudni tőlle, hogy most hányadán állunk. Elégé szenvedés ez így.

Élvezi, hogy futok utánan és mindíg elstszít mikor közel kerülnénk.

Miért csinálja ezt?



2020. júl. 22. 14:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Élvezi, hogy futok utánan és mindíg eltaszít amikor közel kerülnénk, és tánna újra kezdődik a ez a játék köztünk.
2020. júl. 22. 14:30
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Tegyél magadnak egy szívességet és hanyagold, ha ilyen elcseszett a jelleme. Nem ő az egyetlen szép nő a bolygón, lesz még más, akik tetszeni fog.
2020. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Ez a viselkedés pont nem bonyolult személyiségre utal...

Szerintem ha jót akarsz magadnak, akkor hagyd az ilyen játszmázó együgyűeket.

2020. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Felejtsd el, ebből jó ki nem sül már, ezért a libáért futni kár!
2020. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Kötelező neked utána loholnod? millió nő van a világon rajta kívűl.
2020. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2020. júl. 22. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

5+ Vagy eddig ő az egyetlen, akiről nem tudtad a bugyiját leszedni, a többiek meg halomban állnak előtted bugyi nélkül?


Ez a problémád netovábbja?

2020. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Mondtad már neki a problémádat? Állj elé, kérdezd meg tőle, ha nem tud normális választ adni, hagyd. Sajnos ez alapján egy csomó mindenre lehet következtetni... Vagy ilyen az alapvető személyisége, viszont arra, hogy ez zavaró, még nem lett felvilágosítva, vagy lehet, hogy van egy másik pasi is a láthatáron nála, de azért hagy magának kiutat, második lehetőséget is a személyedben, vagy csak szimplán imponál neki, hogy van valaki, aki mindezek mellett is utána van... Ezért mondom, hogy állj elé, aztán lesz, ami lesz.
2020. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit, ezt csak te beszéled be.
2020. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
Van egy munka révén ismert ismerősöm, aki egyszer bevallotta, hogy többet is akarna tőlem, én egyértelműen megmondtam neki, hogy nem. Próbálom őt úgy kezelni, mint a többieket, de hajlamos félreérteni, úgyhogy kénytelen vagyok tőle jobban tartani a távolságot, mert másból nem ért, mindent félreért. Már nem sokáig dolgozunk egy helyen, úgyhogy talán akkor majd továbblép.
2020. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!