Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassam meg a...

Hogyan változtassam meg a kisugárzásom? többi lent

Figyelt kérdés
Szóval észrevettem magamon és barátnőm is említette, hogy nagyon negatív kisugárzásom van. Valószínűleg a múltam miatt elég sokat voltam cseszegetve és emiatt megváltoztam, hogy többet az ilyen ne forduljon elő és ezzel együtt jött egy negatív kisugárzásom. Ezen szeretnék változtatni mert nagyon zavar már engem is. Bármi tanács, hogyan kezdjek neki és hogyan változzak meg?

2020. júl. 24. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Szeresd önmagad, légy pozitív, hallgass a youtube-on önfejlesztő, relaxációs anyagokat.

A pozitív kisugárzást csak a belső lelki békével tudod előhozni.

2020. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Legyél pozitív, játékos, mosolygós. Nem kell ehhez könyv vagy oktatás, egyszerűen legyél pozitívabb.
2020. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez a legyél pozitív ez egy olyan dolog mintha egy szomorú embernek mondanák, hogy ne legyél az. Ezt most nem támadó jelleggel mondom, de arra akarok rájönni, hogyan legyek az.
2020. júl. 24. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, reggel felkelsz, van kezed, lábad, látod a dolgokat. Ez pozitívum, ahhoz képest, hogy valaki béna vagy vak.

Van állásod? Van, akinek az sincs. Egészséges vagy? Van, aki meg halálos beteg.

2020. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
3# Pedig ennyi, próbáld meg és egy idő után természetes lesz.
2020. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!