Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a velemenyed “Zsebibaba”-rol?

Mi a velemenyed “Zsebibaba”-rol?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 24. 16:53
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
86%
Azon kívül, hogy oxigénpocséklás az emberiségre nézve nem sok.
2020. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Elsűlyednék az édesanyja helyébe, ha ilyen gyereket termeltem volna ki magamból és itt tartana.
2020. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
én azthittem mikor mondták,hogy ph-n trendingel a neve csak egy vicc volt,de sajnos nem az. eléggé szégyen az anyjára nézve,hogy 15 éves lányát megengedi így öltözni és viselkedni. látszik,hogy a butaság süt le a lányról.
2020. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

2+ Látszik, hogy nem teljes családban nőtt fel. De az is látszik, hogy a szülők nem törődnek vele, mert egy normális családban normális anya nem teszi ki minden jöttmentnek a gyerekét rejszolni.


Zsebibabából meg rengeteg van-előszeretettel használja mindenki ezt a reg-et aki a Micimackót szereti-de koránt sem jelenti azt, hogy csak egy személy használhatja.


Normális családban a gyerek nem tesz fel sem fotót, sem ilyen előadást sehová, a youtube-ra meg végképp.

2020. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Max 16 éves fél kiló sminkkel

A sok tinirajongó már lájkolta is, van 4,5 ezer felfelé mutató ujja ami mondjuk nem kevés

2020. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
25%
4+ Az én gyermekemről aki miatt linkelted ezt a tragédia kislányt-mert sajnálom-összesen 2 db fotó van fent a net-en, az is sulis, és az is hátulról, oldalról. És esze ágában nincs youtubozni+ ilyen kimázolva ki se tenné a lábát az ajtón, és 15 évesen nem sminkelt abszolút.
2020. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
11%

Az Fb-n meg egy rajz van ami hasonlít csak rá, és csak a haj.


Szóval: nem, nem ilyen, hanem olyan, hogy az ember tegnap elsírta magát a büszkeségtől olyan tiszta, szép és csinos volt.

2020. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nekem az exemmel regen joban volt, akkor neha talalkoztam vele - viszont visszafogottabb volt, kedvesen, normalisan beszelt, affektalas nelkul. Bar a kihivo stilusa meg a intellektualis kepessege latom megmaradt, szoval nem lepodtem meg, amikor PH-n szembejott velem a neve.:D
2020. júl. 24. 17:21
 9/25 anonim ***** válasza:
70%
8+ Az anyja ugyan ilyen. Csak eleinte kéztördelés volt, meg lapítás, mikor el akarta szemtől-szemben kapni a másik, és kérdőre vonni.
2020. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
35%
*Csak eleinte kéztördelés volt, meg lapítás, mikor el akarta szemtől-szemben kapni a másik, és kérdőre vonni.Szeretett mindig más mögé bújva előadni a valakit. De amikor egyedül volt, akkor nem ilyen volt.
2020. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!