Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit mennyire zavarnak a...

Kit mennyire zavarnak a kéregetők?

Figyelt kérdés

Engem nagyon. Akárhol betalálják az embert, úton, tömegközlekedési eszközön. Egy parkban sem tudsz nyugodtan lenni úgy, hogy ne találna meg valamelyik a szövegével.

Amellett rohadt pofátlanok, bunkók is. Nem kértem, hogy odajöjjön hozzám és lejmoljon, mégis azt teszi. Aki csak ül egy helyben és ki van téve elé a gyűjtője, az mégsem annyira zavaró, de az, hogy mindenkihez odamegy és pénzt kunyerál erőszakosan, azzal úgy gondolja, célt ér és többen adnak majd neki?

Aki akar, az adjon nekik. De nehogy már kötelező legyen őket kisegíteni és még nekik álljon feljebb, ha valaki csak úgy otthagyja őket.


2020. júl. 25. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon idegesítenek. Főleg amikor sietnék valahova. Pláne, hogy nem is hordok magamnál kp-t, de nem fogják fel...
2020. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon zavar. Menjen el dolgozni. Ilyet szólbak neki nincs pénze. Erre mondtam nekem sincs, ezért megyek dolgozni xD
2020. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem a zárt helyeken nagyon zavar, ahol nem lehet előlük "elmenekülni". Pl. feljönnek vonatra, villamosra, na attól kiakadok.
2020. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
4%
Hazánkban igen kevés a munkahely, utolsó. Mindazonáltal én nagyon rühellem őket. Menjen el egy kiüresedő faluba, ingyen kap házat, amihez kert is van, ahol napi 2 órai munkával mindent meg tud termelni, ami szükséges. Még a tüzelőt is! Ha valaki ennyi munkára is lusta, kösse el magát. Lehet persze azzal védekezni, hogy ehhez egyfajta tudás is szükségeltetik, de nem olyan ördöngösség semmi, amit ne lehetne megtanulni.
2020. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Undorító. Én nem hiszem el hogy ezekkel nem lehetne valamit csinálni. Azért normális országban ilyen nincs. Már tényleg egy parkba nem lehet leülni nyugodtan.
2020. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Engem nem nagyon zavarnak. Mindig megmondom nekik, hogy nem adok pénzt idegennek, mert minden pénzemet a gyerekemre költöm. Méd soha nem kezdtek el ezért anyázni.


Soha nem adakozom és nem adok pénzt senkinek se (még a rákos gyerekeknek se). Ellenben 46-szoros önkéntes véradó vagyok. Ez biztosan oda megy ahová szántam.

2020. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Vagy elküldöm, vagy adók neki pénzt. Én döntök róla. Ha erőszakos, akkor az a viselkedést nem jutalmazom.


Nem izgatnak se kevésbé, de jobban sem mint más emberek.

2020. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Már előre meg lehet érezni, ki fog betalálni. Ritka az, hogy egy határozott NEM-el nem tudom leszerelni őket.

Nem ítélem el őket, mert én is juthatok még arra a sorsra.

2020. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4-es nem adnak vidéken házat ezt nem tudom honnan veszed. De nem is kell vidékre menni. Városban ott a betanitott munka, segedmunka, takarítás stb. Van munka bőven. Csak ezek a tetvek nem akarnak dolgozni. A legtöbb kéregető még csak nem is hajléktalan. Van lakhatása. Csak nem akar dolgozni. Akár napi 16 ezer forintot is keres, ha mindenki ad neki egy százast. Attól függ mennyi embert szólít le.
2020. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

#9 Urbanlegend, hogy a hajléktalanok jólkeresnek. Blahán lévő srác hazugságokkal nagyon jólkereset.

De legtöbb hajléktalan párezer Forintott ha összeszed egy nap akkor örül.

Sokan úgy érzik a főnök nyomorítja meg az életük. A hajléktalanak mindenki főnök aki adhat. Csak hamarabb fölmondhat egy-egy főnöknél.

Senki nem jódolgában választja a koldulást.


Attól, hogy nagyon kevés jólkereső csaló is van köztük semmit nem mond el. Mert mindenhol van ilyen. Valaki a munkahelyét csinál csalással sok pénzt. ...

2020. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!