Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tökön rúgást mennyire bírjátok?

Tökön rúgást mennyire bírjátok?

Figyelt kérdés
Még nem kaptam oda rúgást számomra kicsit elképzelhetetlen hogy annyira fájjon hogy összeessen tőle az ember. Ezért érdekelnének olyanok véleményei akiket rúgtak már meg. Milyen erősen rúgtak meg, mennyire fájt és mi volt a reakciótok?

2020. júl. 25. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Próbáld ki nyugodtan!😀
2020. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok pasi így nem tudom valójában mennyire fájhat, de egyszer a bicajvázba bevertem a nunimat és az rettenetesen fájt, szóval el tudom képzelni, hogy a srácoknak ez baromira tud fájni.
2020. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem kaptam még, de 1* egy nőtől egy mezítlábast kipróbálnék.
2020. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

A tökönrúgás sem mindig kegyetlen fájdalmas, csak ha úgy találják el, hogy nem mennek fel a heréid. Ezért a tökön pöckölés rosszabb, az mindig fájdalmas.


Egy baromi éles, hosszantartó fájdalom, néha zsibbasztó, bizony a földre tud kényszeríteni.

2020. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Én egyszer egy srácnak adtam kölcsön, amit "elfelejtett" megadni. Mondtam neki, hogy egy tökön rúgással lerendezhetjük a dolgot, azt hittem, nem megy bele és megadja inkább a pénzt. Meglepetésemre örömmel mondott igent, így megszerveztük a dolgot. Kimentünk az erdőbe, beállítottam terpeszbe, majd mögé álltam és egy jól irányzott rúgással felküldtem a golyóit a hasába. Azonnal összecsuklott, jajgatott egy kicsit, de fél perc múlva már semmi baja nem volt. Kicsit aggódtam érte, ezért megkértem, hadd ellenőrizzem a mogyoróit, minden rendben van-e velük. Ezt is megengedte, megnéztem, megtapogattam, azon kívül, hogy kicsit piros volt a zacsija, semmi gond nem volt. 5 perc múlva nevetve mondtam neki, hogy máskor is adok kölcsön :)

UI: 17 éves, nagyon helyes srác volt :)

2020. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Sokmindentől függ, hogy mennyire fáj. Négyszer-ötször csúszott be ilyen nálam kamaszkoromban. Volt hogy simmán kiütöttem még utána két-három ellenfelem. De egyszer annyira fájt, hogy nehéz volt talpon maradni és összecsuklottam. Akkor ötven-száz rugásból egyet nem sikerült combom külsejével védeni. És az ott talált el.
2020. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

utolsó Borsodi vagy esetleg Szabolcs megye?

Kőbánya-Kispest? 8. ker?

2020. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Az Köbánya, Újhegyi lakótelep és rendőrszolgálati lakásos részén volt.

Rendőr gyerekeket mindenből kihúzták a szülők, bár lehet utána szíjat hasított a hátából a jelemzően alkesz rendőrapuka.

2020. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
ennyire veszélyes környék az?
2020. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%

#9 Csak volt. Mert szolgálati lakások zöme magánkézbe került a kilencvenes években. És mint a városi cigánytelepek felszámolásánál, a volt rendőr szolgálati lakások adás-vételével szétoszlott a probléma városszerte.

Abban a lakásban amiben én laktam előző lakó csere útján került. Az ő korábbi lakása lett a szolgálati lakás. Lépcsőházanként ~2-3 ilyen lakás volt akkor ott.

Vicces volt, hogy rendőrök gyerekei, kevés kívételtől eltekintve lopott biciklivel kerékpározott hétvégén.

2020. júl. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!