Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik tudnak angolul, mit...

Simon Petrikov kérdése:

Akik tudnak angolul, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

"Men (in general) are satisfiers. They grow to love anything and anyone they pass long enough time with and they satisfy their desires, be it that old game console/car/shirt they refuse to discard or that friend who was always there for them, or even a lover. If they are still able to satify at least partially their intent, these will be their companions.


But women (in general) don't. They are maximizers, if there is something newer and better (as there always are) they will go after it and decrease their attachment to those things/people they already have access to.


We use love to describe what women and men feel, but it is not the same, love for men is close to attachment and satisfaction. Love for women is closer to the best and maximization."



2020. júl. 26. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Mint minden általánosítás, nem igaz.
2020. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez egy fasság, inkább fordítva szokott lenni..
2020. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2:


Erre angolul azt mondanák, hogy projection. Mindenki aki őszinte magához tudja, hogy általánosságban a férfisk jobban ragaszkodnak régi tárgyakhoz.

2020. júl. 26. 21:40
 4/9 A kérdező kommentje:

1:


Ez miért általánosítás, ha írta, hogy "in general"?

2020. júl. 26. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Ez egyértelműen a kapcsolatokra van kihegyezve és nem a tárgyakra. A kapcsolatokban pedig bármelyik fél kitekinthet, és a férfiak legalább olyan mértékben teszik meg, mint a nők. Az, hogy ráhúznak egy ilyen mázat, hogy a férfiak őrzik a régi dolgaikat, attól ez még így marad, mert nem a nőiket szoktak őrizni..
2020. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2: kivéve amit a ruhákról ír, mert az igaz :)

Kocsit, kütyüt, PC-t, telefont a pasik cserélnek előbb, szóval a megelégedettség náluk sem általános egyáltalán.

Egyébként a megfogalmazás önmagában ferdít, mert azt sugallja, hogy a pasiknak van igazuk, holott meg lehet ezt fordítani, azaz azt mondani, hogy a férfiak beérik bárkivel; a nők viszont csak olyannal vannak együtt, aki számukra tökéletes. De sem ezek, sem az eredeti kijelentések nem igazak...

2020. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Aha, értem már, miért hord a férjem mindig 20 éves pólókat. Én meg sorra veszem neki az újakat, de hiába :'D


Talán a nők tudat alatt így akarnak genetikailag minél változatosabb utódokat szülni (mármint a partnercserével). Egy új férfi vonzóbb lehet ebből a szempontból.


Én is azt hittem korábban, hogy a férfiak hamar túlteszik magukat egy régi kapcsolaton, de a tapasztalat nem ezt mutatta eddig. De hogy ez nekik miért éri meg..?

2020. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7:


Szerencsés a férjed. Te nem tűnsz olyan haraggal telinek, mint az előző válaszolók.

2020. júl. 26. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Az átcseszett nők azt hiszik, hogy a férfiak ilyenek, a balek férfiak meg azt, hogy a nők.


Nincs olyan nagy különbség a két nem között. Ember és ember között viszont hatalmas lehet. Én nem ismertem sem magamra, sem az 5 exemre a leírásban...

2020. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!