Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesítenek a...

Csak engem idegesítenek a buta emberek?

Figyelt kérdés
Most nem olyan buta,mint az iskolában,hanem azok a tényleg buták akik semmit se értenek meg és mindig megkell nekik mindent magyarázni vagy ötször.
2020. júl. 27. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz?
2020. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem biztos, hogy mindenben buták.

Amúgy, ha nem tudod megmagyarázni, nem biztos, hogy mindig a másikban van a hiba. Lehet, hogy te nem magyarázod érthetően.

Az egyszerű, tömör megfogalmazás általában sikerre visz.

Neked ő a buta.

Másnak meg te vagy a buta?!

Viszonyítás kérdése.

Mindenki jó valamiben.

2020. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Én is a 2. válaszoló igazságára jutottam ismeretségeim során.

Pl. a barátom nem ért bonyolultabb összefüggéseket és nehezen olvas, értelmez szöveget. Ez nem betegség miatt van, egyszerűen sosem foglalkoztak vele a szülei ilyen szinten, nem olvastak neki, ő sem olvasott. Érzelmek terén is borzalmasan buta.

Ő egy végtelenül egyszerű ember.


Viszont sosem fogok úgy fejben számolni ahogy ő, az élet más területen tök talpraesett és vezetni is jól tud!


Szerintem is relatív az, hogy ki buta.

2020. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

en mindenkit utalok,par kivetellel. Az se zavarna ha mindneki eltunne a vilagrol. Maradnek en, par csaladtag akivel jol kijovok meg 1-2 baratom, baratnom. A tobbiek nem kellenek, csak t0megnek vannak...

Ha lenne egy ilyen csinalo gomb,,,en habozas nelkul megnyomnam!

2020. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
És neked vajon hányszor magyarázták már el a suliban, hogy a vessző után szóközt kell tenni?
2020. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

"mindig megkell nekik mindent magyarázni vagy ötször."

Nekem egy csomó matematikai számolást megkellet magagyarázni ennyiszer,sőt,néha többször.

Akkor én most buta vagyok?

2020. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Általában a buta emberek nem hagyják, hogy bármit magyarázz nekik, mert a legokosabbnak hiszik magukat. Ha már nyitottak annyira, hogy meghallgatják a magyarázatodat, akkor nem buták. Legfeljebb nagyon új nekik a téma.
2020. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!