Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az elsődleges szeretetnyelved?

Mi az elsődleges szeretetnyelved?

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 27. 18:39
A kérdező szavazást indított:
Szívességek (férfi vagyok)
Szívességek (nő vagyok)
Minőségi idő (férfi vagyok)
Minőségi idő (nő vagyok)
Elismerő szavak (férfi vagyok)
Elismerő szavak (nő vagyok)
Testi érintés (férfi vagyok)
Testi érintés (nő vagyok)
Ajándékok (férfi vagyok)
Ajándékok (nő vagyok)
48 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a teszt nem igazán jó, mert sok olyan van benne amit abszolút nem választanák és még is kell, ha tovább akarok jutni:)
2020. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
55%
Nekem azt írta, hogy az elsődleges az idő, a másodlagos a szívességek. de szerintem is rossz a teszt, mert sok kérdésnél egyik lehetőség sem jellemző rám. Az időt aláírom, mivel elég introvertált vagyok és nem szeretem ha folyamatosan rajtam lógnak, fogdosnak, ölelgetnek, dumálnak, így aki fontos nekem, az onnan látszik, hogy kibújok a könyveim és a festményeim közül csak azért hogy vele lehessek. Ezt relatíve kevesekért teszem meg.
2020. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első érintés, második idő és valóban:)
2020. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen őszintén egy árva dolgot sem tudtam bejelölni, ennyi nyálat komolyan... 🤮
2020. júl. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!