Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lépjek msot,akkor?

Mit lépjek msot,akkor?

Figyelt kérdés
Sztori:vallási képmutatóvá váltam,majd rájöttem,hogy önmagamat kéne adjam,de nem tudtam,hogy ez nem azt jelenti,hogy átadom magmamat a vágyaimnak,ezért egy olyan állapotba kerültem,ahol egész nap csak feküdtem,majd jött az életemben valami fontos és ilyen lelki értelembe(tehát nem szellemi értelemben,bár lehet abban is) ostobává váltam,aki önimádó és mittudomén,de kiszeretnék innen szabadulni és ezért arra gondoltam,hogy újra képmutatóvá válok,mert jelenleg az álapotom csak rosszabodik és ezért most valamit lépnem kéne affelé,de úgy,hogy a tudásom arról,hogy mit is keresek ne vesszen el(önmagamat),de az a baj,hogy nem tudok kijutni ebből egyébként sem és segítség kéne.Mit lépjek.Az is jó,ha a tudásom elveszik,de legalább nem kell szégyenben meghalnom.

#jajhajja
2020. júl. 27. 19:53
A kérdező szavazást indított:
Van remény! Megírom.
Ha a teljes erőd beleadod sikerülni fog (az a baj evvel, hogy ide nem ér semmit az ész, sem az erő)
Nem tudom
Állj egyszerűen ellent a rossznak (nem működött)
Ha odafigyelsz sikerülni fog (ettől még rosszabb lett)
A templomba járás mindig beválik...
Egyéb
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Kifelé a környezetre fokuszalj az mozgasson es ne befelé fordulj.
2020. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 Akkor meg elfeledkezem erről az egészről és ebben az állapotban ragadok.Mindig ezen jár az eszem:Légy önmagad!Légy önmagad!Légy önmgad!Légy szerény!Légy szerény!Meg sok minden.Köszi,azért!

#Moderátorok Szép gesztus volt eelőre rakni a "Van remény" opciót és a másikat kitörölni!Köszi!Viszont,akkor is végem van belül :(

2020. júl. 27. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit lépjek. Kettőt jobbra, kettőt balra. Ihaj- csuhaj. Kérdés letudva.
2020. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugy ertettem lépj kölcsönhatasba az elettel es ne magad köŕül förögj körbe körbe

1

2020. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*forogj
2020. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!