Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha 21 évesen megkértem...

Gáz ha 21 évesen megkértem Anyám, hogy kísérjen el engem a pszichiáterhez?

Figyelt kérdés

Mentális problémáim vannak, és mivel Édesanyám már járt ennél a körzeti pszichiáternél, így megkértem, hogy nem-e kísérne el, mert nem szeretek egyedül utazgatni, főleg egy ilyen helyre. (Szociális fóbiám van)


21/F



2020. júl. 27. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
dehogy gáz.
2020. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz!
2020. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Miért lenne gáz?
2020. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Ugyan! Külön dicséretes hogy van benned annyi hogy megkéred. Sokkal gázabb lenne ha valami büszkeség miatt nem tennéd
2020. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Otven evesen is megkerhet az ember valakit, hogy kiserje el, ha egyedul nem kepes barmilyen okbol. Mas dolog, hogy utana negyszemkozt leszel. De fogorvoshoz sem lett volna ciki.
2020. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Fogorvoshoz pont egyedül mentem be.. :D
2020. júl. 27. 21:51
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

Nem mondanám, hogy "gáz", de lehet, hogy épp azáltal fejlődnél, ha kimozdulnál a komfortzónádból. Minél többet és minél jobban.

Azért, erről a dokit is kérdezd meg, ő mit szól hozzá.

2020. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7 Ha tudnád hányszor próbáltam. Egyetemista vagyok, és ráadásként kollégista, bevásárolni is egyedül szoktam menni kolisként, lassan 2-3 éve, de ugyanúgy szorongok, izzad a tenyerem, hevesen ver a szívem, és ha idegenekkel kell beszélnem, leblokkolok..


Próbáltam mindenféle vénynélküli dolgot (Valeriana Relax, Magne B6, Macskagyökér, Citromfű) egyik sem használt.


Ezen kívül szerintem depressziós is vagyok: alvászavarok, üresség érzet, koncentrációs zavarok, egyetemi órákon előfordult hogy csak úgy meredtem magam előtt, semmit nem fogtam fel az órából.

2020. júl. 27. 21:57
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem gáz.


De ami még fontosabb: akármennyire gáznak érzel valamit, ne hallgasd el és ne tagadd le! A pszichiáter arra tud támaszkodni, amit elmondasz, úgyhogy ha szeretnéd, hogy segítsen, legyél őszinte!

2020. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

7. vagyok


Értem :( Ahhoz tényleg doki kell akkor. De ettől függetlenül szerintem ne add fel itt, próbálkozz még többet.


"Próbáltam mindenféle vénynélküli dolgot (Valeriana Relax, Magne B6, Macskagyökér, Citromfű) egyik sem használt."


Hát egyébként ezek, amiket felsorolsz... Engem max elálmosítottak, citromfűt pl. kifejezetten alvásra ajánlották. A magnézium sem használ olyannak, akinek valóban mentálisan kell segítség.

Viszont, orbáncfű tablettát kipróbálhatod. Az valóban segít, legalábbis a fentiekhez képest összehasonlíthatatlanul jobb.

2020. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!