Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó dohányozni? Miért...

Miért jó dohányozni? Miért kell egyáltalán?

Figyelt kérdés

18 vagyok. Fiú. 1 hónapot dohányoztam, összesen 1 dobozt 17 évesen. SOHA TÖBBÉ!

A torkom folyamatosan száraz volt, köhögtem, a tüdőm haldoklott.. Bleeeh. Futni alig bírtam, nem bírta a tüdőm.

Egy doboz cigi egy lakástőz szénmonoxid mérgezésével ér fel.

Erre vannak akiknek szatyornyi csikk van hetente a kocsijukban erkélyükön stb.


Mire jó ez? Másokat is mérgeznek vele. Suliból ha jövök ki, a buszmegállóból dől a füst. és csak hatan vannak. Olyan szinten dől a füst belőle, mintha egy kuka gyulladt volna ki.


2020. júl. 27. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Kb.50 ilyen kérdés volt már itt. Használd a keresőt...
2020. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Ellazít, felszabadít, fájdalmat csillapít

Elmélyülni segít, és ha úgy van, magasra repít...

2020. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban hogy ne gyujtsd rá többet, és nem annyira jó.
2020. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

A dohányos függő. Olyan, mint a városokban a saját hányásában fetrengő részeges utcalakók. Azoknak sem olyan "jó", de már nem tudnak szabadulni az alkoholizmusukból.

A dohányos is ugyanilyen embertípus, csak náluk külsőleg ez nem ilyen egyértelmű, úgyhogy ők ráadásul nem is vallják be. Még maguknak sem.

2020. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De én letettem. Simán. Utáltam mint a sz*rt. Engem is ellazított mégis letettem.


rengeteg pénzt lehet vele megspórolni.

2020. júl. 27. 22:10
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

"rengeteg pénzt lehet vele megspórolni."


Látom elsiklottál a függőségről szóló kifejtésem mellett, pedig az válasz a felvetésedre.

2020. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2020. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a nyugtató, lecsillapító hatása miatt szoktam rá. Mára már teljesen a mindennapi rutinom részévé vált.

Értelemszerüen tudom hogy ártalmas az egészségemre, de nem hiszem hogy le tudnék szokni, igaz nem is nagyon akarok jelenleg.

2020. júl. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hollófernyiges ***** válasza:
Csökkenti az idegességet, feszültséget, amit a nikotinfüggőség okoz.
2020. júl. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Értelemszerüen tudom hogy ártalmas az egészségemre, de nem hiszem hogy le tudnék szokni, igaz nem is nagyon akarok jelenleg."


Amúgy az engem nem is érdekelne, hogy a ti saját egészségetekre ártalmas, az viszont már annál inkább zavar, hogy pöfékeléskor a köröttetek lévő 10 másik ember egészségét nem veszitek figyelembe. Örülnék, ha néha ezt is figyelembe vennétek, mert a mindennapi tapasztalat az, hogy magasról sz.rtok rá. (Legjobb, mikor anyuka a babakocsiba fújja a füstöt... )

2020. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!