Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mennyire visel meg ez...

Titeket mennyire visel meg ez az "új világ"?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon rossz a közérzetem. Nem szívesen megyek el sehová, mert mindenki úgy kezel, mintha fertőző beteg lennék. Boltban lerakják eléd a visszajárót, ha kérdeznél valamit hátrálnak (pedig viselek maszkot). Szórakozóhelyeken is minden megváltozott...

2020. júl. 28. 13:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit sem visel meg, szeretem megtartani a távolságot. Nekem még ez nem is elég, sokan még így is a nyakamba lihegnek, megőrülök tőlük.
2020. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Én ezt a részét határozottabban szeretem. Sajnos már egyre inkább kezdenek újra beleállni az ember szájába a vadidegenek, ennek nem örülök. Jobb volt, amikor tényleg figyelt mindenki a távolságtartásra, imádtam.
2020. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk nincs semmiféle "új világ". Nem nagyon foglalkoznak ezzel a távolságtartás dologgal.🤷‍♀️
2020. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Engem sem zavar a távolságtartás, kifejezetten élvezem, amikor mások nem érnek hozzám és nem lihegnek a nyakamba. Szórakozóhelyekre nem járok, de például a hétvégén pár hónap óta először voltam étteremben és imádtam, hogy sokkal nagyobb távolság volt az asztalok között és emiatt sokkal csendesebb volt az alapzaj.
2020. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Észre sem veszem. Én semmi változást nem vettem észre. Karantén alatt is a hátamra másztak a boltban akkor is, ha nem volt sor. Most is.
2020. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire. Nekem jó így, csak lenne kevesebb ostoba, akkor tökéletes lenne
2020. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%
Semennyire, minden ugyanolyan mint volt.
2020. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%
Én szeretem, hogy nőtt a távolságtartás, de még mindig nem eléggé, nagyon bosszantó, hogy a tankként mozgólépcsőn lerobogó sietők miatt rezeg az egész mozgólépcső, aztán meg hisztiznek, ha felújítás miatt le kell zárni...
2020. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%
Velem nem viselkednek másképp. Amikor a pénzt odaadom fiatal, csinos eladónőknek, és hozzáér a kezem az ő kezükhez, mostanában sem szokták elhúzni. ;-)
2020. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

#8

Ha a lépcső tönkremegy attól, hogy valaki lépcsőzik rajta, az egy icipicikét szomorú. :D

2020. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!