Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt mondják rólam az emberek...

Azt mondják rólam az emberek hogy önfejű vagyok.. de én pedig csak a magam módján szeretném a dolgokat csinálni és belőle tanulni de ezt nem rosszból, ez miért gond?

Figyelt kérdés

persze nem szoktam annyira megfogadni a tanácsok nagy részét csak amikor szükségem van rá , nem tudom mi a bajom egyszerűen túlságosan egyedi szeretnék lenni és máshogy megoldani a helyzeteket , hogy ne legyen az az elhangzás hogy "ő is így csinálta vagy én is így csináltam" próbálok mindig többet mutatni magamból hogy nem vagyok balfasz de ez másoknak nem tetszik mert hogy nem fogadom meg a tanácsukat , pedig tudom hogy jót akarnak de nem tudom hogy mit kezdjek magammal ezzel , szarnak és tudatlannak érzem magamat mikor segíteni szeretnének , nem szeretném hogy "adós legyek másnak" , azt szeretném hogy magamnak más segítsége nélkül oldjam meg a helyzetet mert úgy tetszik és az adna , legalább is úgy érezném hogy ezt én magam és magam módján oldottam meg a saját sikerélményem miatt más segítsége nélkül... mit gondoltok ? nem oltogatást kérek csak véleményt és hogy ezzel lehetne-e valamit csinálni hogy ne bántsak meg másokat vagy tényleg rá kéne vennem magamat hogy fogadjam el mások tanácsait? aki számít és akit kedvelek vagy szeretek tőle nem érzem ezt a rosszat csak akkor ha meg bizonyítani akarok hogy nem vagyok béna.


22 éves Fiú vagyok már dolgozok.



2020. júl. 28. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:

"nézd, tudok egy jobb módszert"


ennyi, ebből megérti hogy boldogulsz

2020. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!