Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy 30+ emberek...

Miért van az hogy 30+ emberek általában meg vannak elégedve "mindennel" Az alatt meg mindenki a világ tetején szeretni élni?

Figyelt kérdés
Egyébként én is...

2020. júl. 29. 03:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert addigra már elértem valamit.
2020. júl. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így van, csak így látod.

Vannak ilyen meg olyan emberek életkortól függetlenül is.

2020. júl. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
MErt 30 alatt még nem nagyon csináltak semmit, csak a szájuk járt.
2020. júl. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig az életkorig talán tapasztal az ember mindenfélét az élet számtalan területén: család, barátok, munkahely, tanulás. Addig kiélik magukat pl.: a bulizós időszakból is, és "lenyugszanak". Nézz meg egy kutyát: ott is a kiskutya, a serdülő kutya örömteli-, játékkos életet él, majd egyszer csak ő is megkomolyodik egy idő után (sajnos).
2020. júl. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Azért vagyok megelégedve, mert sikerült elérnünk azt amire vágytunk, sőt talán ennyiről nem is álmodtunk tizenévesen, huszonévesen. Minden célt azért nem, mert hagyni kell célokat a következő évtizedekre is, különben rohadt unalmas lenne az élet.
2020. júl. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb tizen-huszonéves nagy tervekkel indul neki az életnek. Hogy na neki aztán ilyen-meg olyan élete lesz. Aztán találkoznak a valósággal. Egy 30-as egyrészt lehet már elértek valamit, másrészt rájöttek, hogy az élet nem álomvilág, meg nem fenékig tejfel. És tudnak örülni az egyszerű dolgoknak is.
2020. júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok megelégedve, sőt... Az eddigieket messze szeretném túlszárnyalni (Más kérdés, hogy mi lesz belőle, vagy mi nem.)
2020. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Tizen-huszonévesek tele vannak tervekkel, reménnyel, és menet közben rájönnek, hogy nem minden rózsaszínű meglátják a valóságot a csalódást megtapasztalják és legtöbb fiatalnak keményen küzdeni kell, hogy el érjék a céljukat.
2020. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!