Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselitek a nyari meleget...

Hogy viselitek a nyari meleget? Szoktatok rosszul lenni? Utazast is hogy birjatok tomegkozlekedessel?

Figyelt kérdés
2020. júl. 30. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Én élvezném mindent percét, mert imádom a meleget. Nekem a 35 fok még tökéletes.. De sajnos ritkán van részem benne. Hétfőn is csak 16 fok volt, egész nap esett az eső. Ma már kezdek örülni, mert 24 fok van, és állítólag holnap 27 fok lesz. Angliában nagy kincs a meleg, de pechemre mindig hétköznap van. Hétvégén amikor végre otthon van az ember akkor újra rossz idő van.
2020. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően rosszul viselem érzetre, de muszáj bírni. Szoktam utazni tömegközlekedéssel is, meg sétálni a tűző napon is az árnyékmentes betonon. Tegnap szó szerint megolvadt az út, olyan meleg volt...
2020. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Szeretem a nyarat. Rosszul csak akkor vagyok, ha fedetlen fejjel vagyok sokáig a napon, erre szoktam figyelni.

Utazáshoz szoktam vinni magammal egy sálat, brutális módon megy a légkondi a vonaton, valamit szeretek a vállamra teríteni.

Bár idén nagyon hiányzik az igazi nyár, most van második napja meleg(?) meg előtte volt összesen 1 hét talán... és nyakunkon az ősz. :( Reménykedünk hogy egyszer el tudunk menni valami vízpartra talán.

2020. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Rühellem. Szerencsére be tudom osztani úgy a munkámat, hogy hajnalban dolgozom egy kicsit, napközben meg pihenek.
2020. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehezen viselem a meleget,nyáron vannak a legtöbb fejfájásaim.
2020. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Miért nem hasznos a válaszom? A kérdésre reagáltam. (3)
2020. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon zárt helyen nem szeretem, amúgy elmegy, hiába is méltatlankodok miatta.
2020. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Borzalmasan rosszul, émelyegve, hisztizve és zokogva viselem. Mindig utáltam a meleget és főleg a napsütést, ahogy öregszem, egyre rosszabb lesz. Nekem való időjárási viszonyok között úgy közlekedem, mint egy tank, de ilyenkor muszáj lassan sétálnom, hogy ne legyek rosszul, így viszont több időt kényszerülök kint tölteni, mint kellene, ami csak még tovább ront a helyzeten. A tömegközlekedés klimatizált járatokon még csak-csak elmegy, a többin kizárólag nyitott ablakok mellett, közvetlenül a huzatban tudok megmaradni.
2020. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

A meleget jól viselem, rosszul lenni se szoktam. Jó, persze izzadni izzadok, mint az állat, gyakorlatilag már attól folyni kezd a hátamon a víz, hogy itthon felveszem indulás előtt a cipőmet. De hát ez ezzel jár.

Ami viszont egyre jobban kikészít, az a maszkhordás. Mire elsétálok a busz/villamosmegállóig, már alapból kimelegszek. De amikor utána felszállok a járműre, és magamra húzom azt a sz*rt, tényleg úgy érzem, mintha elevenen meg akarnék sülni.

Ezért is van az, hogy mostanában egyre többször ignorálom ilyenkor. A munkahelyemen változatlanul hordom, de én nem fogom a légkondimentes villamoson még pluszban ezzel melegíteni magam. A koronavírus meg kinyalhatja.

2020. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég rosszul viselem, sosem bírtam jól a meleget. Mindig is inkább a hideg időt szerettem. Mivel jövőre megyek gimibe, és busszal fogok bejárni, így gyakorlom a bemenetelt, önállósodom. Nagyon nem bírom a meleget, elegem van abból, hogy folyton izzadok. Emeleten van a szobám, szóval ott is dög meleg van. És persze ott van a hülye maszk, amit ugye csomószor fel kell venni. Úgy izzadok a maszk alatt, mint a sütőben a csirkecomb. Remélem szeptemberben már hűvösebb lesz.
2020. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!