Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hányás egyes emberek hogy...

A hányás egyes emberek hogy nem rossz érzés?

Figyelt kérdés

Koleszban srácok többen pl. poénból kitalálták hogy bezabálnak, aztán felveszik videóra ahogy közösen meghánytatják magukat. Közben röhögtek hogy ez mekkora poén.


Nekem a hányás mindig borzalmasan sokkoló érzés testileg, nem egyszerűen annyi hogy feljön a gyomortartalom, hanem teljesen elgyengülnek a lábaim, hogy kezemmel úgy tartom magam össze ne essek, brutálisan leizzadok közben, szinte átázik a ruhám, remegek, hidegrázás jön rám, fülzúgás, csillagokat látok, homályosan. Nagyon durva.


Más ezek szerint nem érez ilyet közben, ezért tud poént csinálni hányásból?



2020. júl. 30. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Migrénes fejfájásom van ezért ritkábban amikor fáj a fejem akkor hányok is. Nekem sose volt olyan borzasztó érzés,szerintem az előtte való az a nagyon émelygő érzés 100szor rosszabb. Tény,hogy én is elgyengülök meg leizzadok,de utána úgy érzem magam mintha kicseréltek volna.
2020. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
Mert azok, akiknek ez nem rossz, azok inkább a betegek.
2020. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

# 1


De szerinted van olyan aki előtte vagy közben sem érzi magát rosszul?

2020. júl. 30. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Sztem ez az érzés megvan mindenkinél, amit írsz, de igaza van 1-esnek, maga a hányás már inkább megkönnyebbülés tud lenni. Én is ilyen vagyok, százszor rosszabb a hányinger, meg ez a mindjárt elhányom magam érzés, mint amikor kiadod magadból.
2020. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
#3 nincs,hányingere mindenkinek van ami nem kellemes érzés egyáltalán. ha egyből meghánytassa magát akkor lehet eltudja még kerülni ezt az érzést.
2020. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudok olyanról aki retteg tőle.
2020. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Én már hánytam párszor életemben, de semmi rosszat nem éreztem sem előtte, sem közben, sem utána.

Csak büdös lett a helyiségben, én meg még röhögtem is utána. XDDD

Nem mindenkit visel meg a hányás, van aki jól bírja az ilyesmit.

2020. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én is így vagyok mint az 1-es. Előtte a legrosszabb, én olyankor nagyon sokat szoktam szenvedni. Fokozatosan egyre rosszabb és a vége felé már szinte elviselhetetlen tud lenni. Amikor végre kijön aminek ki kell, utána sokkal jobban leszek. A "mindjárt hányok" érzés is nagyon rossz, de olyankor legalább megszűnik a nagyon erős fejfájás és maga a hányás már egyáltalán nem rossz. Jobb esetben kijön, rosszabb esetben csak majdnem, olyankor folytatódik tovább a szenvedés. Így voltam legutóbb is amikor hazaértem, az autóban jött a "mindjárt hányok" érzés, amiből nem lett hányás, csak utána még kb. 2 órás szenvedés után.
2020. okt. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nekem nem vicces ez a téma, mert van egy nagyon rossz "élményem" ezzel kapcsolatban, 7 évvel ezelőtt volt, már nem volt mit kihánynom és csak ilyen keserű sárga folyadék jött, de úgy hogy nem kaptam levegőt sem. Ez csak egyszer fordult elő, de akkor maga a hányás is nagyon rossz volt, és még utána is nagyon rosszul voltam. Még jóval később is, amikor már azt hittem hogy nem hányok többet, lementem elmosogatni a tálat és még akkor is jött, pont a mosdó felett voltam. Sosem fogom elfelejteni azt a napot. Ez pont a 16. szülinapom napján történt, nagyon "szép" szülinapi ajándék volt.
2020. okt. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!