Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha néha úgy gondolom...

Normális, ha néha úgy gondolom, hogy jobb lett volna néhány évvel előbb születnem?

Figyelt kérdés

A 2-3 évvel idősebb korosztály tagjait sokkal értelmesebbnek és komolyabbnak látom, mint a kortársaimat. Szerintem a feljebb levő korosztályok ebben a korban is sokkal értelmesebbek voltak, mint a korombeliek többsége jelenleg.

Nem rossz, ha így látom? És mit tehetnék, hogy jobb legyen nékem ? (Merthogy újraszületni már nem tudok.)



2020. júl. 31. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden korosztály komolyabb egyedeinél így van:) Fel a fejjel:)
2020. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%

Én meg pontosan fordítva látom, nekem úgy tűnik

a mostani fiatalok sokkal érettebbek, tapasztaltabbak mint amilyenek mi voltunk ugyanennyi idős korunkban. Egyébként ha választhatnék, akkor az ötvenes évek Amerikájában szeretnék élni. Hobók, jazz zenészek (pl. Charlie Parker vagy Lester Young) és a benzedrin persze, na meg ugye igazából San Francisco akkor élte fénykorát, de New York és New Orleans is... Mexicóból pedig áradt befelé az olcsó és friss pipihús...

2020. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem néhány évvel hanem évtizeddel kellett volna szülessek. Nagyon gáz világot élünk. Ma fiatalok 2 Ft ot nemérnek.
2020. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Konnyen baratkozhatsz vagy johetsz ossze azzal a korosztallyal.
2020. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ugyanezt érzem, mint a kérdező, szóval ebből kiindulva nem látok benne semmi rosszat. Nem árulok el nagy titkot azzal, hogyha elmondom, hogy nekem több olyan barátnőm van, aki idősebb nálam :) Sőt, a legjobb barátnőm 2 évvel idősebb és messze vele van meg a legjobb összhang.
2020. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!