Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Nagyon kötődöm az emberekhez, de már-már beteges módon. Kényszeresen azon agyalok hogy csináltam e valami rosszat, ami miatt tönkremehetnek a kapcsolataim.

Nem tudom feldolgozni azt ha valaki nem kér többet belőlem, nincs szüksége rám. Arra meg képtelen vagyok hogy én vessek véget egy emberi kapcsolatomnak..

Emiatt félek kialakítani új kapcsolatokat. Nem akarok kötődni, mert fáj (legyen szó itt barátságról, szerelemről, vagy csak egy közeli ismerősről) mégis beteges módon ragaszkodom mindenkihez.

Aki hasonló cipőben jár az kérem írjon, szívesen beszélgetnék egy hasonló problémával küzdővel.



2020. aug. 1. 05:44
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Szia, nekem pontosan ugyanez a gondom, mindig is ilyen voltam. Épp most eléggé belekeveredtem egy ilyen dologba. A többit privátban, ha gondolod.

N

2020. aug. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon ismerős a helyzet: nekem pár zeneszám segített ebben, hogy megértek dolgokat. Fogadd el önmagadat, ez a legfontosabb:

https://www.youtube.com/watch?v=WA8j_b5WTys

2020. aug. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!